اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

رابطه غیر اخلاقی یک معلم زن با دانش‌ آموزی 17 ساله!

مجموعه : مجله خبری روز
رابطه غیر اخلاقی یک معلم زن با دانش‌ آموزی 17 ساله!
معلم زن سابق یک دبیرستان در آلاباما که در اواسط ماه دسامبر استعفا داده بود به دلیل ارتباط جنسی با پسری 17 ساله بازداشت شده است. به گزارش ایران ناز خانم استفنی ساگز میلارد 33 ساله در 13 دسامبر گذشته از کارش در دبیرستانی در آلاباما استعفا داده بود اما پلیس هم اکنون اعلام کرده که به شواهدی از سوء رفتار او با یک دانش آموز پسر دست یافته است.

ظاهراً این دانش آموز هم اکنون درسش در دبیرستان تمام شده و به کالج رفته است. اگر چه این پسر 17 ساله هنگام ارتکاب این رفتار بالاتر از سن قانونی تعیین شده در این ایالت بوده است اما باز هم قوانین این ایالت هرگونه رابطه نامشروع میان کارکنان یک مدرسه و یک دانش آموز زیر 19 سال را ممنوع می‌کنند.

 
رابطه غیر اخلاقی یک معلم زن با دانش‌ آموزی 17 ساله!
میلارد که در این دبیرستان زیست شناسی درس می داده است به دو فقره نقض این قانون متهم شده است. مدرسه به محض اطلاع از این موضوع نماینده‌ای را به پلیس برای بررسی موضوع فرستاده است. میلارد روز یکشنبه توسط پلیس آمریکا بازداشت شده است. بحران اخلاق در سیستم آموزشی آمریكا به حدی رسیده كه رسانه‌های پرمخاطب این كشور طی هفته‌های اخیر به كرات گزارش‌های تكان‌دهنده‌ای در این خصوص منتشر كرده‌اند.

پایگاه اطلاع رسانی ورلد نت‌دیلی، در همین راستا برخی از نمونه‌های جنجال برانگیز از برخوردها و سوء استفاده‌ های جنسی كه در رابطه معلم و شاگردی وجود داشته، را منتشر كرد. كاری مك‌كاندس، 29 ساله: وی كه معلم مطالعات اجتماعی در دبیرستان كولورادو بود در نوامبر 2006 به خاطر ارتباط جنسی با دانش آموز 17 ساله خود در جریان سفرهای تفریحی مدرسه متهم شناخته و به 12 سال زندان محكوم شد.