عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

گلایه‌های تند و باورنکردنی این مجری مشهور (عکس)

مجموعه : مجله خبری روز
گلایه‌های تند و باورنکردنی این مجری مشهور (عکس)
ناصر خیرخواه که بسیاری او را با اجری برنامه «تهران 20» می‌شناسند، با گذراندن آخرین دوره‌ی شیمی درمانی، پس از هشت ماه به رادیو بازمی‌گردد.او به خاطر وضعیت بیماری‌اش از پی‌گیر نبودن تلویزیون گله دارد، اما در عین حال می‌گوید که رادیو متفاوت عمل کرده است.

ناصر خیرخواه که برادرش از شهدای هواپیمای سی‌130 است، از وضعیت جسمانی این روزهایش می‌گوید که بد نیست، آخرین مراحل شیمی درمانی را می‌گذارند و توضیح می‌دهد: دو، سه روزی است از بیمارستان مرخص شده‌ام اما روز پنجشنبه مصادف با روز عاشورا مجددا بستری خواهم شد تا آخرین دوره شیمی درمانی را بگذارنم‌، اگر نتیجه خوب باشد به کارم برمی‌گردم.

 
گلایه‌های تند و باورنکردنی این مجری مشهور (عکس)

او با بیان اینکه از هیچ کسی توقعی ندارد و هر کاری که بیش از این انجام داده است وظیفه و تکلیف بوده است، می‌گوید: با وجود اینکه از سال 75 به طور پیوسته در تلویزیون کار اجرا داشته‌ام معاونت سیما پیگیر من نبود. اما بچه‌های واحد مرکزی خبر و همکاران پیگیر بودند. سازمان ورزش بسیج هم اقدامی صورت داد که گزارشی از این وضعیت گرفته شد. اما توقعی ندارم به دلیل اینکه آنقدر دین بر گردن ما هست که هیچ توقعی از کسی ندارم.

خیرخواه در عین حال خاطرنشان می‌کند که رادیو بسیار متفاوت عمل کرده است و می‌گوید: معاون صدا و همه مدیران شبکه‌ها جویای حالم هستند و برنامه‌های من را حذف نکرده‌اند و همه آنها می‌گویند منتظر هستیم تا دوباره به برنامه برگردی. آنها نهایت صداقت را دارند و بسیار متفاوت عمل کردند.

این مجری همچنین به سابقه کاری‌اش در تلویزیون و رادیو اشاره می‌کند و توضیح می‌دهد: کار اصلی من در صدا و سیما تهیه کنندگی بود و ده‌ها برنامه در رادیو و تلویزیون داشتیم از جمله برنامه 17 ساله مجلس شورای اسلامی که با عنوان «خانه ملت» از رادیو ایران به روی آنتن می‌رود و به عنوان سردبیر‌، تهیه‌کننده نویسنده و گزارشگر حضور دارم. در این هشت ماه نیز رادیو ایران با این وضعیت بنده کنار آمده است و امیدوار است پس از گذراندن دوره بیماری این برنامه را پی‌گیری کنم.خیرخواه با وجود اینکه در شرایط سختی از دوره درمانی‌اش قرار دارد،‌ اما در عین حال ارتباطش با رادیو پیوسته است و از دور کارها را پیگیری می‌کند.

او از برنامه «تهران 20» می‌گوید و اینکه مردم تحت هر شرایطی با وجود اینکه چند سال است که در این برنامه حضور ندارد، اما همه او را با «تهران 20» می‌شناسند و در عین حال توضیح می‌دهد: «تهران 20» نگاهی فرهنگی و اجتماعی داشت که همین رویکرد تا سال 88 ادامه داشت اما پس از آن با تغییراتی که اتفاق افتاد‌، شبکه نیز رویکرد خود را از انتقادی تغییر داد و چیزی که در حال حاضر می‌بینید شد. این برنامه قبل از سال 88 با حضور مجریانی همچون مرحوم علیقلی‌،‌ خانم پوریامین، رضا درستکار‌، مهدی سلوکی‌ و بنده رویکرد انتقادی داشت.

خیرخواه به آخرین کار خودش در تلویزیون نیز اشاره می‌کند و می‌گوید: آخرین کار من برنامه «صبح و خبر» بود که با رویکردی که شبکه خبر پیدا کرد دیگر حاضر نشدم به برنامه بروم و با شبکه به خاطر نوع نگرشی که داشتیم به مشکل برخوردیم؛ البته این اختلاف نظرها و نگرش‌ها طبیعی است اما به عقیده‌ی من گروه علمی و فرهنگی شبکه خبر نتوانست برنامه «صبح و خبر» را دربیاورد.

خیرخواه با اشاره به اینکه 27 سال سابقه کار در صداو سیما دارد و برنامه‌های زیادی با موضوعات اجتماعی، مذهبی، طنز و غیره کار کرده است، می‌گوید: انتظار مردم از یک برنامه اجتماعی و فرهنگی این است که آن برنامه چشم بینای آنها باشد و این هم به مدیریت کلان و نگاه برنامه‌ها برمی‌گردد.ناصر خیرخواه مجری توانمند صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران این روزها به دلیل ابتلا به سرطان در بیمارستان بستری است و با بیماری اش دست و پنجه نرم می کند که بسیار بد است.