عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تکنولوژی جالب برای بیرون آمدن از رختخواب!

تکنولوژی جالب برای بیرون آمدن از رختخواب!
تکنولوژی جالب برای بیرون آمدن از رختخواب!
 
 
 
بیرون آمدن از رختخواب کاری بس دشوار است. آیا شما هم مانند من از آن دسته افراد هستید که زنگ ساعت باید چندین بار به صدا درآید تا بیدار شوید؟ در واقع جسمتان بیرون رختخواب است اما همچنان گیج و بدخلق هستید؟

اپ جدیدی با نام Snap Me Up، یک ایده جدید در از خواب بیدار نمودن دارد. شما را مجبور می‌کند تا برای خاموش شدن از خود یک سلفی بگیرید تا به آن ثابت شود بیدار شده‌اید.

 

برای اینکه در موقعیت سلفی کرفتن قرار بگیرید، مجبورید که چشم‌هایتان را باز کنید و این، حداقل هوشیاری لازم برای ادامه روز است. اما ایده اپ‌های خلاق که برای خاموش شدن زنگشان باید کاری انجام دهید جدید نیست: مثلا اپی که شما را مجبور می‌کند پازلی را حل نمایید یا بلند شوید و بچرخید.

این اپ را روی اندروید نصب کردم. بسیار ساده است و می‌توانید چندین زنگ و ساعت را روی آن تنظیم نمایید. تشخیص چهره تعبیه شده در آن، جلوی سلفی‌های ناواضح و کلک زدن را می‌گیرد. دوربین را هم می‌توان در حالت پشت و یا جلو قرار داد.

 

سلفی‌هایی که برای خاموش کردن زنگ استفاد می‌گردد، دور انداخته نمی‌شود و در آلبوم عکس‌هایی به نام “My Sleepy Snaps” با ذکر تاریخ و زمان، ذخیره می‌شود. تنها مساله‌ای که در این اپ آزاردهنده است، تبلیغات گوگل در پایین این آلبوم عکس است. گاهی تمام صفحه را می‌پوشانند. ای کاش نسخه خریدنی این اپ وجود داشت تا این تبلیغات خاموش شود.

این اپ، رایگان و مخصوص اندروید بوده و در گوگل پلی قابل دسترسی است. شاید در آینده‌ای نه چندان دور برای iOS نیز ارائه شود.