عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

گفتگو با مجتبی جباری

گفتگو با مجتبی جباری
از حضور در جام جهانی شروع کنیم؟

 خدا را شکر توانستیم به این مهم برسیم و مردم ایران را خوشحال کنیم. البته کره‌ای‌ها حاشیه‌های زیادی را برای ما ایجاد کردند. کری‌خوانی‌هایی داشتند علتش را هم نمی‌دانم چه بود اما با این حال خدا کمک کرد و در حالی که سه تیم تلاش می‌کردند ایران به جام جهانی نرود با تلاش بی‌وقفه و غیرت بازیکنان روسفید شویم. با این بردی که به دست آوردیم سه تیمی که تلاش می‌کردند ایران به جام جهانی نرود در کار خود ناکام بودند.

 قبول داری بعد از باخت ایران به ازبکستان تا حدودی نا امید شده بودیم؟

بله همینطور است. پیش از سفر به قطر و بازی مقابل تیم ملی این کشور خود من از نتیجه‌گیری در این مسابقه  ناامید بودم البته بحث فنی نبود بحث گرمای هوا بود که آیا ما می‌توانیم در هوای شرجی دوحه بازی کنیم یا نه؟ ممکن بود گرمای هوا ما را اذیت کند و کنترل بازی از اراده ما خارج شود اما خوشبختانه با توجه به کولر‌هایی که در استادیوم نصب کرده بودند جو هوا 180 درجه با آنچه که ما تصور می‌کردیم تفاوت داشت. بعد از پیروزی مقابل قطر امید‌ها دوباره برگشت و بازیکنان برای لحظه به لحظه اردوها برنامه‌ داشتند و سعی کردند حتی یک لحظه فرصت را از دست ندهند و در نهایت توانستیم به آنچه که هدف ما است دست یابیم.

انتظار داشتی ازبکستان با پنج گل قطر را شکست دهد؟

نه واقعا چنین انتظاری نداشتیم و بین دو نیمه از نتیجه بازی قطر و ازبکستان باخبر شدیم. خیلی عجیب بود. با این حال سعی کردیم با ارائه بازی خودمان به سه امتیاز برسیم.

در بازی مقدماتی جام جهانی از عملکرد خودت راضی هستی؟

خدا را شکر با توجه به اینکه از نیم‌فصل با انجام تمرینات بدنسازی همراه استقلال بودم و بازی‌های پرفشاری هم با این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا داشتم اما در بازی‌های ملی هرچه در توان داشتم گذاشتم و خدا را شکر از این بابت از خودم راضی هستم. به هر حال بعد از این مصدومیت‌هایی که گریبانگیرم شد تلاش بسیاری کردم تا به روزهای اوجم برگردم و خوشبختانه این تلاش‌ها جواب داد و توانستم به عنوان یکی از مهره‌های ثابت تیم ملی در کنار سایر ملی‌پوشان باشم و جشن صعود به جام جهانی را برپا کنم ضمن اینکه به یکی از رویاهایم که حضور در جام جهانی است نزدیک شوم.

 
برای سال آینده و حضور در جام جهانی شرایط بهتری را خواهم داشت. این شانس را دارم با بدنسازی خوب و انگیزه بالا مراحل آماده‌سازی خودم را انجام دهم. برنامه‌های ویژه‌ای برای خودم دارم تا بتوانم به اوج آمادگی‌ای که مدنظرم است برسم.