عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مصاحبه با مجتبی جباری

مصاحبه با مجتبی جباری
مجتبی جباری پس از پیروزی دو بر یک سپاهان مقابل سپاهان، عنوان کرد: بازی خوبی بود و دو تیم موقعیت‌های خوبی روی دروازه یکدیگر خلق کردند که سهم ما دو گل بود که توانستیم به برتری دست یابیم.

وی با اشاره به اینکه انتظار نداشته هواداران استقلال با او این برخورد را داشته باشند، خاطرنشان کرد: مهم‌تر از پیروزی ما این بود که من انتظار نداشتم هواداران اینگونه مرا درک کنند، به هرحال شرایطی به وجود آمد و نتوانستم در استقلال بمانم. من اصلا از پیروزی سپاهان خوشحال نیستم و از باخت استقلال ناراحتم اما از این خوشحالم که هواداران من را به خوبی درک کردند نه من بلکه همه مسئولین خوشحال هستند.

هافبک سپاهان افزود: تامشاگران به نحو احسن مرا درک کردند و نشان دادند که به پیشکسوتان و بازیکنان خود احترام می‌گذارند حالا اگر هم اتفاقی افتاده و بازیکن از تیم جدا شده اما هواداران همچنان بازیکنان را دوست دارند.

وی درباره شعار اندکی از هواداران علیه او، تصریح کرد: ممکن است برخی هواداران شعارهایی دادند اما اکثر تماشاگران باعث شدند تا این شعارها ادامه نداشته باشد، به هرحال برخی تماشاگران از اینکه من در این تیم نماندم متعرض و ناراحت بودند اما من همه سعی‌ام را کردم شرایط مهیا نبود که در این تیم بمانم.

جباری درمورد اینکه برخی هواداران اسکناس به او نشان می‌داند، خاطرنشان کرد: اکثر هواداران تشویق کردند هم‌اکنون مسائلی نبوده که من بخواهم بخاطر اتفاقات مالی از تیم جدا شوم. من از باشگاه استقلال طلب دارم که اگر 10 درصد از طلبم را پرداخت می‌کردند همراه با قراردادم بیشتر از سپاهان می‌شد اما نتوانستم در این تیم بمانم.

وی در مورد فحاشی هواداران نسبت به داور، اظهار داشت: اصلا خوب نیست که بخواهیم بخاطر یک سوت و یا یک خطا نسبت به داور فحاشی کنیم اما تماشاگر است و احساسی می‌شود امیدوارم این اتفاق‌ها کمتر در ورزشگاه ایران بیفتد.

جباری در مورد اینکه با اتفاقاتی که در ورزشگاه افتاد چه زمانی قصد بازگشت به استقلال را دارد، یادآور شد: واقعا هواداران مرا شرمنده کردند، انتظار چنین برخوردی با آنها نداشتم آنها من را خوب درک کردند شاید من پیش از این تصمیماتی داشتم اما این بازی انگیزه من را برای بازگشت به استقلال بیشتر کرد. امیدوارم هرچه زودتر این استقلال رخ دهد.

هافبک استقلال در مورد اینکه دوست دارد به استقلال بازگردد، گفت:‌صددرصد اینطور است من 9 سال در این تیم با غم‌ها و شادی‌ها همراه هواداران بودم من دوست دارم در استقلال بمانم اما شرایط فراهم نشد. من از رفتار تماشاگران متعجب بودم که من را اینگونه درک کردند از آنها تشکر می‌کنم و امیدوارم هرچه زودتر به این تیم باز گردم.