عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مصاحبه با سیاوش اکبر پور

مصاحبه با سیاوش اکبر پور
بازی چطور بود؟بازی خوب و البته سختی داشتیم.داماشی ها با استفاده از بازیکنان بلند زن خود قصد شکست استقلال را داشتند که ما دستشان را خوانده بودیم.فکر می کنم از تجربه خودمان استفاده کردیم و با این وضعیت توپ و با آن وضعیت نور کار بزرگی انجام دادیم.

مگر تو هم به توپ ها اعتراض داری؟این توپ ها در زین چمن طبیعی اذیت می کند چه برسد به زمین مصنوعی.جو استادیوم چطور بود؟

دستشات درد نکند!حسابی از خجالتمان در آمدند و در نهایت هم شیشه اتوبوسمان را شکستند.میهمان نوازی خوبی انجام دادند.اما به نظر اصلا به تو توهین نکردند؟

به من توهین نکردند اما بنده خدا نوری خیلی اذیت شد و به او خیلی توهین کردند. وقتی به همبازی من توهین می شود انگار به من توهین کردند.

اولین گل فصل جدیدت را هم که زدی؟فقط لطف خدا و همت و تلاش بچه ها بود. من فقط ضربه آخر را زدم.این گل و عملکردت ربطی به انتقادات قلعه نویی در هفته گذشته نداشت؟

 من کار خود را انجام می دهم و دنبال حرف و حدیث نیستم. بازیکن روز خوب و بد دارد. شاید از نظر کادر فنی من آن روز خوب نبودم و شاید هم یک روز خوب باشم.ولی این سوالی که پرسیدید ربطی به اتفاقات هفته پیش نداشت.نحوه شادی بعد از گلت هم که تغییر نمی کند؟من تا آخر فوتبل اینگونه شادی می کنم.بازی آینده با بوریرام را چطور می بینی؟

ما نسبت به این تیم شناخت نداریم و در این هفته فیلم بازیهای حریف را می بینیم. اما قهرمانی در آسیا اولویت استقلال است و از این بازی برای هدفمان می جنگیم.