اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

اعدام دختران ایرانی به دلیل قاچاق مواد مخدر !!

مجموعه : مجله خبری روز
اعدام دختران ایرانی به دلیل قاچاق مواد مخدر !!
در خبری که اغلب رسانه‌های مالزی به پوشش آن پرداختند دو دختر ایرانی که به نظر فریب یک قاچاقچی ایرانی را خورده‌اند پس از تحمل 33 ماه زندان به اعدام محکوم شدند و اینکه حکم هایی برای آن ها صادر شده است و همچنین می خوهند اجرای حکم کنند.
 
دادگاه عالی شهر شاه‌عالم مالزی در آخرین جلسه بررسی پرونده این دو متهم، شهرزاد 31 ساله و ندا 26 ساله را به اعدام با طناب دار محکوم کرد، مجازاتی که منتظر اغلب قاچاقچیانی است که توسط پلیس مالزی دستگیر می‌شوند.
 
اعدام دختران ایرانی به دلیل قاچاق مواد مخدر !!
 
عبدالعلیم عبدالله، قاضی دادگاه دلایل دو متهم مبنی بر بیگناهی و فریب خوردن را قبول نکرده و اظهار کرد که دفاعی آنان نتوانست دلیل قانع کننده‌ای مبنی بر بی‌گناهی‌شان ارائه کند.در اظهارات متهمان در دادگاه آمده بود که آن‌ها برای اولین بار از طریق یک دوست مشترک به نام علیرضا با یکدیگر آشنا شدند که برای‌شان اقامت رایگان در سوریه ترتیب داده بود.
 
علیرضا سپس به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد که سفری رایگان به مالزی داشته باشند و به همراه خود مقداری مواد غذایی هم‌چون بیسکویت به مالزی ببرند. با قبول این پیشنهاد فرد دیگری با نام بهزاد به هتل محل اقامت آن‌ها رفته و چمدان‌های حاوی مواد خوراکی را تحویل‌شان می‌دهد. این در حالی است که به گفته پلیس مواد مخدر در میان لباس‌های دو متهم در چمدان جاسازی شده بود.شهرزاد و ندا به ترتیب به همراه 6/2و 7/2 کیلوگرم ماده مخدر مت‌آمفنتامین در فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور دستگیر شدند.