عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

زندگی جالب در خانه ای وسط رودخانه جاری (عکس)

زندگی جالب در خانه ای وسط رودخانه جاری (عکس)

بسیاری از گردشگران اقامت در خانه ای کنار دریا و یا حاشیه رودخانه ها را تجربه کرده اند. تجربه ای بسیار لذت بخش و زیبا است. اما شاید برای بسیاری از افراد زندگی کردن در وسط یک رودخانه آن هم نه روی یک قایق بلکه روی یک خانه که بر صخره ای ساخته شده باشد، یک تجربه ناب و بی بدیل است.

این روز ها گردشگران بیش از آن که دنبال آرامش باشند بیشتر دنبال هیجان هستند. زندگی کردن در وسط یک رودخانه خروشان و خانه ای کوچک که روی یک صخره محاصره شده از آب خروشان رودخانه می تواند حس هیجان بسیاری از گردشگران را ارضا کند. اکنون در صربستان یوگسلاوی سابق این امکان به وجود امده است.

این خانه‌ی کوچک در رودخانه ای در کشور صربستان ساخته شده است این روز ها به یکی از رویایی‌ترین خانه جهان تبدیل شده است. این خانه بیش از ۴۰ سال پیش ساخته شده است. .

این خانه ی کوچک اما بی نظیر روی صخره‌ای در رودخانه «درینا» صربستان قرار دارد. صاحب این خانه که از کودکی یکی از سرگرمی هایش شنا در رودخانه درینا بوده است ، حدود ۴۰ سال پیش با همکاری چند تن از دوستانش این خانه را به سختی در وسط صخره ای در این رودخانه ساخته است. التبه هر چند وقت یک بار هم به تعمیر آن می پردازد.

این روز ها عکس این خانه زیبا و منحصر به فرد در بسیاری از سایت ها و مجلات گردشگری جهان پخش شده است و همین موضوع باعث شده که مسئولان صنعت گردشگری کشور صربستان به این فکر بیافتند که از این خانه به عنوان یک جاذبه ی گردشگری استفاده کنند. به هر صورت شاید بسیاری از گردشگران و ماجراجویان حاضر باشند برای اقامت یک شب یا جتی چند ساعت در این خانه پول خوبیث پرداخت کنند. همین مسئله قطعا برای صاحب خانه و همچنین صنعت گردشگری کشور صربستان در آمد زایی بالایی به دنبال خواهد داشت.

با توجه به این که در کشور ما ایران از این دست نمونه ها نیز وجود دارد چه خوب است که مسئولان و فعالان صنعت گردشگری در ایران به فکر استفاده از پتانسیل های مشابه باشند.

زندگی جالب در خانه ای وسط رودخانه جاری (عکس)

زندگی جالب در خانه ای وسط رودخانه جاری (عکس)