عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

قطع رابطه جنیفر لوپز با معشوقه اش (عکس)

قطع رابطه جنیفر لوپز با معشوقه اش (عکس)

قطع رابطه جنیفر لوپز با معشوقه اش (عکس)

 

به گزارش سایت سرگرمی ایران ناز رابطه بین جنیفر ۴۴ ساله و کسپر ۲۷ ساله به انتهای خودش رسید. گفته میشه که این رابطه حدود چند هفته قبل به انتهای خودش رسیده بود.یکی از دوستان اون ها گفت: این دو برای مدتی بود که یه سری مشکلات داشتند.

 

و حالا دیگه همه چیز تموم شده!! هیچی بینشون باقی نمونده.هر کدومشون مشغول زندگی خودشه و جنیفر هم حالش خوبه. این زوج که حدود ۲ سال و نیم با هم توی رابطه بودند برای آخرین بار روز ۲۱ ماه می در حال خروج از یک رستوران دیده شده بودند و هفته بعد هم کنار ساحل دیده شدند.

 

قطع رابطه جنیفر لوپز با معشوقه اش (عکس)

 

TMZ ادعا کرده که این جدایی هیچ ربطی به رسوایی های اخیر کسپر نداشته. کسپر تو اون زمان یک ادم مجرد بود و اون حق داره هر کسی رو که دوست داره ببینه و یا به هر کس که دوست داره پیام بده. البته این شایعه که اون در مورد تراجنسی بودن این دو خانم مدل از قبل اطلاع داشته واقعا خنده دار و احمقانه است! این زوج از قبل این ماجرا ها هم با هم مشکلاتی داشتند اما سعی می کردند بر خلاف برنامه سنگینشون با همدیگه مشکلات رو حل بکنند.

 

کسپر هم به نظر با این جدایی کنار اومده و مثل جنیفر که مشغول کارهای مربوط به آلبوم جدیدشه اون هم کارهای خودشو دنبال می کنه.جنیفر این روزا خیلی سرش شلوغه.اون روز چهارشنبه در شهر Bronx کنسرت داشت .جنیفر توی همین شهر بزرگ شده بود و میشه گفت این کنسرت براش یه حال و هوای دیگه داشت.کسپر هم مشغول حرفه خودشه و طبق گفته ها در مکزیکو سیتی دیده شده بود.

 

قطع رابطه جنیفر لوپز با معشوقه اش (عکس)

 

اخیرا کسپر عکسی از پشت صحنه ساخت یک ویدیو رو منتشر کرده که در اون همکاری داشته.این ویدیو در حال حاضر در یوتیوب هم موجوده.این موزیک ویدیو برای خواننده پورتو ریکویی به اسم Don Omar ساخته شده و اسم این کلیپ Pura Vida هستش.علاوه بر کسپر برنده Next Top Model مکزیک Alessa Brava هم در این ویدیو همکاری داره.

 

زندگی کاری جنیفر لوپز در شرایط مطلوبی قراره داره. جنیفر الان خیلی خوشحاله .برنامه تلویزیونی اون تونسته خودشو جا بندازه وتا چند وقته دیگه آلبومش منتشر میشه. جنیفر و کسپر از سال ۲۰۱۱ با هم وارد رابطه شدند یعنی درست سه ماه بعد از جدایی جنیفر از همسر سومش مارک آنتونی. جنیفر در سال ۲۰۰۳ با Ben Affleck نامزد کرد. جنی پیش تر با رقصنده و طراح رقص یعنی Cris Judd به مدت ۹ ماه ازدواج کرد وبعد هم نوبت به ازدواج ۱۳ ماهه اش با پیشخدمت کوبایی یعنی Ojani Noa می رسه.

 

قطع رابطه جنیفر لوپز با معشوقه اش (عکس)