اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

قتل خاموش یک پسر جوان در باغ خانوادگی

مجموعه : مجله خبری روز
قتل خاموش یک پسر جوان در باغ خانوادگی

پیکر بی جان باغداری در ساری در حالی که با ضربات بیل و چوب از پای درآمده بود داخل باغ مرکباتش پیدا شد.

راز قتل این جوان 27 ساله هنگامی فاش شد که اعضای خانواده اش از دیر کردن وی نگران شده و برای اطلاع از سرنوشت اش به باغ رفتند.

در حالی که تاریکی چتر خود را بر فضای روستای کردخیل ساری پهن کرده بود و مردم منطقه خسته از یک روز کاری در ایام تعطیلات نوروزی به خانه های خود باز می گشتند ناگهان فریادهای کمک خواهی مردی توجه آنها را به خود جلب کرد.

مرد میانسال در حالی که به درون باغ اشاره می کرد و فریاد می زد پسرم را کشتند، از مردم و ساکنان منطقه تقاضای کمک می کرد.چند تن از اهالی روستا در باغ با جسد بی جان پسر جوانی در حالی روبه رو شدند که سر و صورتش خون آلود و زیر درختان پرتقال روی زمین افتاده بود.

با کمک روستایی ها بلافاصله پیکر بی حرکت مرد جوان به بیمارستان انتقال داده شد اما پزشکان پس از معاینات تخصصی اعلام کردند مرد جوان ساعتی قبل بر اثر شدت خونریزی به آغوش مرگ رفته است.

بدین ترتیب موضوع قتل این پسر جوان به مأموران پلیس ساری اطلاع داده شد و تیمی از کارآگاهان اداره آگاهی با حضور در محل حادثه به تحقیق از پدر قربانی حادثه پرداختند.

مرد میانسال در این باره گفت: صبح پسرم «محمدرضا» چند کارگر که از اهالی منطقه ای در جنوب کشور بودند را برای انجام کار به باغمان برده بود. غروب بود که وی سوار بر خودروی پرشیای سفید رنگش شد تا نزد کارگران برود و با آنها اجرت کارشان را حساب کند.

وقتی خبری از بازگشتش نشد کمی نگران شدیم. ابتدا تصور می کردیم شاید در راه بازگشت با دوستانش برای دید و بازدید عید رفته باشد اما وقتی با تلفن همراهش تماس گرفتیم و جوابی داده نشد احساس کردم باید حادثه ای برای پسرم رخ داده باشد بنابر این به باغ رفتم. در تاریکی فضای باغ همه قسمت ها را جست وجو کردم تا این که با پیکر بی حرکت پسرم در میان درختان پرتقال روبه رو شدم.

وی در ادامه گفت: یکی از کارگران که از اهالی جنوب کشور است و خانواده اش نیز در ساری زندگی می کنند جزو کارگرانی بود که برای کار به باغ آمده بود شاید او از سرنوشت پسرم اطلاعی داشته باشد.

با توجه به این اظهارات مأموران به محل زندگی کارگر جوان مراجعه کردند اما در آنجا از خانواده اش شنیدند از صبح تا کنون مرد خانواده به خانه مراجعه نکرده است.با توجه به این ادعاها و این که خودروی قربانی حادثه نیز ناپدید شده بود این احتمال قوت گرفت که کارگران در پایان روز کاری خود با پسر جوان درگیری پیدا کرده و او را با ضربات بیل و چوب از پای درآورده و خودرو اش را با خود برده اند.

در حالی که مأموران آگاهی، تجسس برای به دست آوردن ردی از خودروی پرشیای سفید رنگ را در دستور کار خود قرار داده بودند مشخص شد روز حادثه، قربانی حادثه مقداری پول و اشیای با ارزش نیز همراه داشته که همگی آنها نیز دزدیده شده اند.

پلیس مازندران که مشخصات خودروی به سرقت رفته را برای نواحی انتظامی سراسر کشور مخابره کرده و خواستار توقیف آن شده بود، دریافت روز بعد از پیدا شدن جسد قربانی حادثه، خودروی وی در حالی که در یکی از خیابان های تهران رها شده بود توسط مأموران نیروی انتظامی تهران بزرگ کشف شده است.

بدین ترتیب مأموران دریافتند عاملان جنایت پس از قتل پسر باغدار ساروی با خودروی او خود را به تهران رسانده و در آنجا خودرو را از ترس شناسایی شدن رها کرده و گریخته اند.

با توجه به اطلاعاتی که از نشانی های محل سکونت این متهمان به دست آمده است تحقیقات گسترده پلیس برای به دست آوردن ردی از آنها ادامه دارد.