زندگی اولین ملکه زیبایی تغییر جنسیتی از زبان خودش!!

زندگی اولین ملکه زیبایی تغییر جنسیتی از زبان خودش!!
کایلان ونزل اولین زن تغییر جنسیتی شرکت کننده در رقابتهای دختر شایسته امریکاست.او میگوید از سن 11 سالگی منتظر چنین فرصتی بوده است تا به آرزوی خود برسد. به گزارش ایران ناز این زیبا روی 26 ساله از این هفته در میان 229 شرکت کننده حاضر در این رقابتها حضور خواهد داشت.
 
زندگی اولین ملکه زیبایی تغییر جنسیتی از زبان خودش!!
 
او اولین امریکایی است که بعد از لغو قانون ممنوعیت شرکت تغییر جنسیتی ها در این رقباتها از سال گذشته شرکت خواهد کرد. وی میگوید  به محض اینکه فهمید تغییر جنسیتی ها هم می توانند در این رقابت ها شرکت کنند شغل خود را به عنوان یک مشاور مالی رها کرد و سراغ اعمال جراحی تغییر جنیست رفت تا به آرزوی دیرینه اش که عنوان ملکه زیبایی کالیفرنیا بود دست یابد.
 
زندگی اولین ملکه زیبایی تغییر جنسیتی از زبان خودش!!

 
او میگوید سریعا شروع به انجام جراحیها کردم و همه تمرکزم را روی موفقیت در این زمینه معطوف کرده ام.ا و اضافه میکند در طی این سالها همیشه احساس یک دختر را داشته ام اما دستیابی به آرزوی دیرینه ام خیلی طولانی شده است.
 
او میگوید بخاطر انجام حرکات سخت ورزشی روزانه و همچنین دویدن زیاد اندام متناسبی دارد. سال گذشته میلادی یک کانادایی نیز در اقدامی مشابه بعد از عمل تغییر جنسیت وارد رقابتها شد و موفق شد اولین تغییر جنسیتی باشد که در رقابتهای دختر شایسته جهانی شرکت میکند.
تور لحظه آخری و ارزان استانبول نوروز 96
تور لحظه آخری و ارزان آنتالیا نوروز 96
هر آنچه درباره کاشت مو باید بدانید
قیمت تور سوچی

پربیننده ترین مطالب ایران ناز

عکس های خنده دار و طنز

ایستگاه زیبایی و فشن

مطالب خواندنی و جالب

اقدام دختر 16 ساله برای شرمنده کردن نامزدش! (عکس) نوحه زیبا و سوزناک امام حسین (ع) اعتراض به برگزاری مسابقه بسكتبال سوار برالاغ

گالری عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی جشن کریسمس در سراسر جهان عکس های باور نکردنی از شاهکار روی کدو تنبل همه چیز در مورد خلط گلو
Xبستن تبلیغ
بواسیر