اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عروسک سه بعدی نوزاد پیش از تولد هم ساخته شد!

عروسک سه بعدی نوزاد پیش از تولد هم ساخته شد!
در ساخت این عروسک‌ ها دو موقعیت متفاوت از جنین ارایه می‌شود که والدین می‌توانند به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. در این مدل‌ها جنسیت بچه و رنگ پوست آن مشخص خواهد بود.

ساخت عروسک سه‌بعدی نوزاد پیش از تولد

 یک شرکت کالیفرنیایی موفق به ساخت دستگاه سونوگرافی چهاربعدی شده است که قابلیت‌های جدیدی دارد و به مادر امکان می‌دهد پیش از تولد نوزاد، توسط چاپگرهای سه‌بعدی نمونه واقعی فرزند خود را در اختیار بگیرند.این شرکت آمریکایی 3D Babies نام دارد و از دستگاه‌های سونوگرافی سه‌بعدی و چهاربعدی استفاده می‌کند تا شکل واقعی جنینی که هنوز متولد نشده است را در قالب یک عروسک تولید کند.

این مدل‌ها سپس در حال سه‌بعدی طراحی می‌شوند و از آن‌ها عروسک‌هایی با اندازه 8 اینچ ساخته می‌شود که هر یک از این عروسک‌ها 600 دلار قیمت دارد. البته اگر والدین بخواهند مدل 4 اینچی یا 2 اینچی این عروسک‌ها را در اختیار بگیرند، می‌توانند به‌ترتیب 400 و 200 دلار بپردازند.

 
برای ساخت این عروسک‌ها دو موقعیت متفاوت از جنین ارایه می‌شود که والدین می‌توانند یکی از آن‌ها را انتخاب کنند. در این مدل‌ها جنسیت بچه و رنگ پوست آن مشخص خواهد بود.این شرکت اعلام کرده که هدف نهایی آن از این کار ایجاد لبخند و شادمانی برای والدین و همچنین پدربزرگ‌ها و مادربزرگ‌ها است تا بتوانند پیش از تولد،‌ عضو جدید خانواده خود را مشاهده کنند.