اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

مهناز افشار و پشت صحنه یک فیلم باورنکردنی (عکس)

مهناز افشار و پشت صحنه یک فیلم باورنکردنی (عکس)
مهناز افشار بازیگر سینمای ایران در فیلم «چه خوبه که برگشتی» برای نخستین بار همکاری با داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمای ایران را تجربه کرد.«چه خوبه که برگشتی» بیست و سومین فیلم داریوش مهرجویی کارگردان 74 ساله است که ساخت فیلم هایی چون «گاو»، «پستچی»، «اجاره نشین‌ها»، «هامون»، «سارا» و … را در کارنامه‌اش دارد.

علاوه بر مهناز افشار بازیگرانی چون رضا عطاران، حامد بهداد، رویا تیموریان، همایون ارشادی و حسن پورشیرازی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند و این فیلم بسیار فیلم جذاب و زیبایی است و از طرفداران زیادی برخوردار است.

 
مهناز افشار و پشت صحنه یک فیلم باورنکردنی (عکس)

رضا عطاران هم در این فیلم برای نخستین بار مقابل دوربین داریوش مهرجویی رفته است.«چه خوبه که برگشتی» در حال حاضر روی پرده 20 سینمای شهر تهران است و تاکنون657 میلیون و 500هزار تومان فروش داشته.

مهرجویی چندی پیش در مورد دلایل ساخت این فیلم گفته بود که پس از ساخت «نارنجی پوش» قرار بود «بیا تابرویم» و قبل از آن «سوگند به عماد» و قبل تر از آن «تولدت مبارک» را بسازم که به هیچ یک پروانه ساخت ندادند و مرا هول دادند طرف «چه خوبه که برگشتی». برای من چندان مهم نیست. من مثل نجار یا مبل‌سازی شده‌ام که هر چه بخواهند برایشان می‌سازیم ولی با ذوق، سلیقه و نگاه خاص خودم.»