اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

خواستگاری عاشقانه به سبک برنامه نویسی (عکس)

خواستگاری عاشقانه به سبک برنامه نویسی (عکس)
به گزارش ایران ناز:یک مرد خوش ذوق برنامه نویس ، 5 ماه وقت صرف کرد تا بتواند از طریق یک بازی کامپیوتری 3 بعدی از دختر مورد علاقه اش خواستگاری کند. آقای " رابرت فینک " 5 ماه وقت گذاشت تا این بازی را برنامه نویسی کند، او بعد از اتمام کلیات کار از دختر مورد علاقه اش دعوت کرد تا در تست بازی جدید برنامه نویسی شده به او کمک کند.
 
خواستگاری عاشقانه به سبک برنامه نویسی (عکس)
 
در این بازی یک شوالیه باید پرنسس جوان را با پیدا کردن تکه های حلقه طلای مفقود شده نجات دهد و دختر جوان به عنوان کاربر باید به شوالیه کمک کند تا این قسمت ها تکمیل شود. او هنگامیکه خانم " آنجل وایت " در حال تست بازی بود  با دوربین مدار بسته حرکات وی را زیر نظر داشت. هنگامیکه دختر خانم جوان بازی را به پایان رساند، شوالیه انیمیشنی زانو زده و عبارت : " آنجل ،آیا به من افتخار میدهی تا پایان عمر در کنارم باشی؟ " روی مانیتور نقش بست و از او خواسته شد تا در صورت مثبت بودن جو.اب کلمه " آری " را کلیک کند.
 
خواستگاری عاشقانه به سبک برنامه نویسی (عکس)
 
دختر جوان که با دیدن این صحنه کاملا هیجان زده بود سریعا پاسخ مثبت خود را اعلام کرد. برخی از دوستان و اقوام نزدیک این زوج در اتاقی دیگر در حال تماشای لحظه خواستگاری بودند و به این ترتیب یک جشن نامزدی خصوصی نیز برگزار شد. آقای برنامه نویس میگوید یکی از دلایلی که این دختر را برای زندگی انتخاب کرده است علاقه او به بازی های کامپیوتری است.