عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

رونمایی از جدیدترین مرسدس بنز روباز (عکس)

رونمایی از جدیدترین مرسدس بنز روباز (عکس)

محصول روباز و جدید مرسدس بنز

 

محصولات S-Class Coupe مرسدس بنز جزو محبوب ترین و زیباترین خودروهای این کمپانی نام گرفته اند. مشخصات ظاهری و داخلی این خورو باعث شده تا مخاطبان بسیاری را به خود جلب کند. اکنون این کمپانی آلمانی از محصول جدید خود یعنی اس کلاس کابریولت رونمایی کرده است.

 

محصول جدید بنز S۶۳ ۴MATIC کابریولت نامگذاری شده است. محصول جدید از نظر فنی تفاوت زیادی با نمونه کوپه بنز نداشته و به سقف تاشوی پارچه ای مجهز شده که امکان جدیدی را در اختیار سرنشینانش قرار می دهد.

 

 

رونمایی از جدیدترین مرسدس بنز روباز (عکس)

 

این سقف تاشو باعث شده که قابلیت های جدیدی در این خودرو تعبیه و راحتی بیشتری برای سرنشینان فراهم شود. محصول جدید بنز مجهز به سیستم های گرم کننده گردن AIRSCARF، بادشکن AIRCAP و کنترل دمای کابین داخلی با استفاده از ترموترونیک است.

 

این خودرو به دلیل برخورداری از سقف تاشو نسبت به مدل کوپه خود با افزایش وزن روبرو شده و در مدت زمان ۲۰ ثانیه به طور کامل باز می شود. در حال حاضر،، تنها نمونه AMG در حال تولید S۶۳ ۴MATIC است. از  مشخصات فنی این خودرو باید به پیشرانه هشت سیلندری ۵.۵  لیتری، قدرت ۵۵۷ اسب بخار و گشتاور ۶۶۴ پوند فوتی و پیمودن صفر تا صد تنها در مدت ۳.۹ ثانیه را اشاره کرد.

 

رونمایی از جدیدترین مرسدس بنز روباز (عکس)

 

مرسدس بنز  S۶۳ ۴MATIC کابریولت به طور رسمی در نمایشگاه فرانکفورت معرفی و رونمایی خواهد شد اما هنوز قیمت دقیقی برای این خودرو اعلام نشده است. مرسدس بنز فروش این خودرو را از بهار ۲۰۱۶ میلادی آغاز خواهد کرد.