عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

کفش‌هایی که شخصیت مردان را آشکار می‌کنند

کفش‌هایی که شخصیت مردان را آشکار می‌کنند
هیچ چیزی در مرد گویاتر از کفش او نیست، یک ضرب‌المثل ایتالیایی است که می‌گوید: «اگر می‌خواهی مردی را بشناسی اول به کفش او نگاه کن.»  از آنجاکه مدل‌های متفاوتی از کفش‌های مردانه در بازار وجود دارد ما آنها را به بخش‌های کلی تقسیم کردیم؛

کفش‌های نوک چهارگوش

این کفش‌ها پا را بزرگ‌تر از حد واقعی نشان می‌دهند. مردی که این مدل کفش را انتخاب می‌‌کند مردی صادق، راستگو و قابل اعتماد است و از لحاظ روحی هیچ مشکلی ندارد. اعضای خانواده او را دوست دارند اما مرد فداکاری نیست و به دیگران تاحدی کمک می‌کند که خودش به دردسر نیفتد.

با مردی که کفش چهارگوش می‌پوشد چگونه برخورد کنیم؟

شما به راحتی می‌توانید به او اعتماد کنید. اگر انتقادی از او دارید مستقیما به او نگویید چون از انتقاد خوشش نمی‌آید. برای این کار بهتر است ابتدا یکی از نکات قوت او را برایش بازگو کرده سپس خیلی آرام از او انتقاد کنید. اما اگر می‌خواهید از او تشکر و قدردانی کنید، بهتر است این کار را خیلی مستقیم انجام دهید. گذشته از این موارد او مردی است که می توانید به او تکیه کنید و مطمئن باشید که پشت شما را خالی نخواهد کرد.

کفش‌های نوک گرد

کفش‌های نوک گرد نشانه قدرت و مردانگی است. مردانی که به این مدل کفش علاقه دارند کمی دیکتاتور هستند و همیشه با دیسیپلین زندگی می‌کنند. زندگی آنها قوانین خاص خودش را دارد که به هیچ عنوان نباید زیرپا گذاشته شود. این مرد، لاک تنهایی دارد و هروقت که دلش بخواهد در آن لاک فرو می‌رود. پس در این شرایط بهتر است از او دوری کنید.

با مردی که کفش نوک گرد به پا می‌کند چگونه برخورد کنیم؟

مهم‌ترین نکته در مورد این مرد، رعایت قوانین زندگی‌اش است، بنابراین پیش از هرچیز لازم است که با قوانین او آشنا شویم و حتی‌المقدور آنها را رعایت کنید. اگر هم با یکی از قوانین او مشکل دارید باید با حرف او را متقاعد کنید.  شما با این کار می‌توانید به هدف‌تان برسید مشروط به اینکه تا به حال تخطی نکرده باشید.

کفش‌های ورزشی

مردانی که علاقه به کفش‌های ورزشی دارند و غالبا کفش‌های ورزشی به پا می‌کنند، خیلی عاشق طبیعت هستند، اهل شلوغی نیستند و از مکان‌های شلوغ فراری‌اند و هیچ چیزی به اندازه طبیعت آنها را آرام نمی‌کند. مهم‌ترین زن در زندگی آنها مادرشان است و اما خودشان تمایلی به تشکیل خانواده و ازدواج ندارند، ولی ممکن است در سنین بالا تن به ازدواج بدهند.

با مردی که کفش ورزشی می‌پوشد چگونه برخورد کنیم؟

این مرد بیش از هرچیزی در زندگی به دنبال یک دوست صمیمی است تا بتواند درددل‌هایش را با او بازگو و بتواند به‌راحتی با او صحبت کند بدون اینکه توقعی داشته باشد. اگر می‌خواهید به او نزدیک شوید باید کاری کنید که با شما راحت باشد. به او پیشنهاد دهید با هم به پیک‌نیک بروید و هروقت می‌خواهید هدیه‌ای برایش بخرید هیچ‌وقت سراغ گل‌های مصنوعی نروید. این مرد همانقدر که به طبیعت علاقه‌مند است، از چیزهای مصنوعی متنفر است.

کفش‌های نوک باریک و ظریف

مردانی که این مدل کفش را انتخاب می‌کنند مردانی کم‌جرات و محافظه‌کار هستند. این مردها اهل رفیق‌بازی‌اند و اصلا مسئولیت‌پذیر نیستند و تا جایی که می‌توانند از بار مسئولیت شانه خالی می‌کنند. زندگی مجردی را به زندگی متاهلی ترجیح می‌دهند اما چون دم‌دمی مزاج هستند در دوران مجردی دوست دارند متاهل باشند و در دوران متاهلی هم دوست دارند، مجرد باشند.

با مردی که کفش نوک باریک و ظریف می‌پوشد چگونه برخورد کنیم؟

هیچ‌وقت سعی نکنید او را مجبور به انجام کاری کنید چون نتیجه‌ای جز پشیمانی ندارد، اجازه دهید خودش به نتیجه درست برسد. هرچند که زندگی کردن با این مرد خیلی سخت است اما اگر کمی صبور باشید می‌توانید از ویژگی‌های منفی او ویژگی‌های مثبتی خلق کنید. تنها کاری که باید انجام دهید اول از همه صبر است و بعد از آن کمی خلاقیت!

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی