عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

هدفون های ذهن خوان به بازار آمد

هدفون های ذهن خوان به بازار آمد
این هدفون دو بخش سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارد: بدنه هدفون و اپلیکیشن آی‌فون. بخش فیزیکی آن حسگرهایی در بخش پیشانی دارد که امواج مغز کاربر را اسکن و آنالیز می کند و حالت روحی او را تشخیص می دهد. سپس آن را به واسطه اپلیکیشن آی‌فون با پایگاه داده Mico به اشتراک می گذارد. هدفون نیز موسیقی متناسب را از  فهرست موسیقی های neuro انتخاب و پخش می کند.

اگر حس و حالتان تغییر کرد و دیگر نمی خواستید آن موزیک ها را گوش کنید، فقط کافی است آی‌فون را تکان دهید تا فهرست موجود پاک شود و حسگرها دوباره ذهن شما را اسکن کنند و مود جدیدتان را تشخیص دهند.

این هدفون های انقلابی و بسیار جالب، نشانگر ال‌ای‌دی داخلی نیز دارند که حالت روحی شما را به اطرافیان نیز نمایش می دهد. همه این آیکون ها خواب آلوده بودن یا استرس های شما را تشخیص و نمایش می دهند.

البته این هدفون هنوز به تولید انبوه نرسیده است و در حال حاضر فقط پروتوتایپ است ولی به زودی به بازار می آید. اما کمپانی Neurowear امیدوار است به زودی بازار برای تولید عمده این محصول آماده شود. این شرکت در حال حاضر، یکصد آهنگ در پایگاه داده موسیقی های خود دارد اما گویا قرار است

 
با سرویس هایی همچون اسپاتیفای همکاری دوجانبه داشته باشند تا فهرست موسیقی های این پایگاه زیاد و متنوع شود. همچنین گویا قرار است در طراحی آن نیز تغییراتی ایجاد شود زیرا در حال حاضر بدنه هدفون بسیار بزرگ و حجیم است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی