اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

این آقای 2 زنه کارش به جنایتی هولناک کشید

مجموعه : مجله خبری روز
این آقای 2 زنه کارش به جنایتی هولناک کشید

ساعت 4 و 30 دقیقه عصر روز 24 اسفند سال گذشته مرد جوانی با مركز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و گفت: در حال رفتن به خانه بودم كه با بسته ای مشكوك رو به رو شدم. از كنار این بسته رد خون بیرون زده بود به همین خاطر به بررسی آن پرداخته و متوجه شدم كه جسد زنی در میان پتو پیچیده شده است.

در ادامه تیمی‌از كارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل كشف جسد شدند. در بررسی‌های اولیه مشخص شد، جسد متعلق به زن میانسالی است كه لباس خانه بر تن داشت.  این موضوع باعث شد تیم پلیسی این احتمال را مطرح كنند كه این زن در خانه اش به قتل رسیده و قاتل جسد را به این مكان انتقال داده است.

پزشك جنایی نیز پس از معاینه جسد اعلام كرد، علت مرگ اصابت جسم سخت به سر مقتول است و چند ساعت از زمان مرگ می‌گذرد.

به دلیل اینكه هیچ مدرك هویتی همراه مقتول نبود، جسد به پزشكی قانونی منتقل شد و تیمی‌از كارآگاهان با بررسی پرونده افراد فقدانی تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول را آغاز كردند.تحقیقات در این شاخه بی نتیجه ماند چون شكایتی در خصوص ناپدید شدن فردی با مشخصات مقتول به پلیس اعلام نشده بود.

تیم جنایی سپس برای شناسایی هویت مقتول به تحقیق از اهالی محل پرداختند كه  در این بررسی‌ها هویت جسد از سوی همسایه‌ها شناسایی شد.جسد متعلق به زنی 54 ساله به نام منصوره بود.

تحقیقات نشان می‌داد که منصوره متاهل است و مدتی قبل به عقد مرد میانسالی درآمده است. به همین خاطر گروهی از ماموران راهی خانه منصوره شدند و به تحقیق از همسایه‌ها پرداختند. بررسی‌ها نشان داد، منصوره همسر دوم بوده و با همسرش اختلاف زیادی داشته و بارها همسایه‌ها صدای جر و بحث و درگیری آنها را شنیده اند.

این آقای 2 زنه کارش به جنایتی هولناک کشید

صبح روزی که جسد کشف شد نیز همسایه‌ها صدای جر و بحث زوج میانسال را شنیده بودند اما دقایقی بعد صدا قطع می‌شود.

در ادامه بررسی‌ها معلوم شد که همسر منصوره،  ناپدید شدن او را گزارش نکرده است و این موضوع شک ماموران را بیشتر به همسرش برد. مرد میانسال به عنوان نخستین مظنون پرونده بازداشت شد.  در بازرسی بدنی از همسر قربانی به نام امیر، لکه‌های خون روی لباس‌های او کشف شد. باتوجه به لکه‌های روی پیراهن امیر که به نظر می‌رسید لکه‌های خون باشد، كارآگاهان به بازرسی بدنی از متهم پرداختند و لکه‌های خونی نیز روی بدن متهم به دست آمد.

لکه‌هایی که روی لباس و بدن امیر به دست آمده بود، به آزمایشگاه جنایی ارسال شد و در آزمایشات صورت گرفته اعلام شد که لکه‌ها متعلق به انسان بوده است. بدین ترتیب گروه خونی لکه‌های به دست آمده در بدن متهم با گروه خونی مقتول تطبیق داده شد و همانطور که احتمال می‌رفت، گروه خونی لکه‌های به‌دست آمده با گروه خونی مقتول یکی بود. این درحالی بود که متهم میانسال همچنان منکر جنایت بوده و ادعا می‌کرد که از سرنوشت همسرش خبر ندارد.با به دست آمدن مدارک و شواهد پلیسی دوباره از امیر تحقیقات صورت گرفت و مرد میانسال سرانجام به قتل همسرش اعتراف کرد.

او در رابطه با انگیزه جنایت گفت: چند سال قبل با منصوره ازدواج کردم، او همسر دومم بود و تصور می‌کردم زندگی با او برایم آرامش داشته باشد. اما هر روز باهم دعوا داشتیم. درگیری من و منصوره ادامه داشت تا اینکه روز حادثه باهم درگیر شدیم. از کوره در رفتم و با چوب دستی که گوشه حیاط خانه مان بود، چندین ضربه به سر منصوره وارد کردم. بعد از لحظاتی متوجه شدم که منصوره ساکت شده است، او مرده بود. نمی‌دانستم چکار باید انجام دهم، من ناخواسته دست به جنایت زده بودم و همسر دوم خود را کشته بودم. باید کاری می‌کردم تا کسی متوجه نشود که من همسرم را به قتل رسانده ام. به همین دلیل او را داخل پتویی گذاشته و داخل صندوق عقب خودروی پژو ام قرار دادم و به راه افتادم. جنازه را چند منطقه پایین تر از محل زندگی مان، کنار خیابان رها کردم. با این کار می‌خواستم تمام سرنخ‌ها را از بین ببرم.

در ادامه تحقیقات مشخص شد، مرد جنایتكار پس از رها كردن جسد برای اینكه خود را از اتهام تبرئه كند به خانه همسر اولش رفته بود كه در آنجا از سوی ماموران دستگیر شد.

سرهنگ عظیمی‌، رئیس پلیس آگاهی استان مازندران با اعلام این خبر گفت: متهم پس از اعتراف به جنایت و بازسازی صحنه قتل با قرار قانونی روانه زندان شد.