عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مصاحیه با علی امیری

مصاحیه با علی امیری
علی امیری معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: برای تعیین وضعیت کرار جاسم باید از فدراسیون فوتبال عراق و فیفا استعلام بگیریم و مکاتبات خود را در این زمینه انجام داده‌ایم. از فدراسیون عراق باید تاریخ قرارداد این بازیکن با تیم النجف را پیگیری کنیم و از فیفا نیز برای آزاد بودن این بازیکن استعلام بگیریم.فیفا تعیین می‌کند کرار آزاد است یا نه.

وی افزود: نمی‌خواهیم ریسک کنیم تا برایمان دردسر درست شود، به همین دلیل منتظر استعلام از این 2 نهاد هستیم. ما برای آندرانیک تیموریان و گوران لاوره درخواست‌ ITC دادیم ولی برای کرار جاسم این کار را نکردیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره زمان آمدن لاوره به ایران عنوان کرد: مقدمات حضور این بازیکن در ایران انجام شده و مدیربرنامه‌های لاوره بلیت هواپیما را برای او تهیه کرده است. اگر مشکلی پیش نیاید او تا قبل از بازی با فجر سپاسی شیراز در هفته سوم به ایران می‌آید.امیری در پاسخ به این سوال که تیموریان چه زمانی قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند، گفت:

درخواست ITC این بازیکن را داده‌ایم و او فردا(چهارشنبه) قراردادش را با استقلال ثبت می‌کند. حضور او در دیدار با سپاهان به نظر کادرفنی برمی‌گردد