عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

5 نکته جهانی برای انتخاب همسر !!

5 نکته جهانی برای انتخاب همسر !!
انتخاب همسر مناسب یکی از مسائل جوانان در تمام دنیاست .این نکات از یکی از سایت های معتبر گرفته شده است و برای مردان مجرد بسیار مثمر ثمر خواهد بود :

نکات زیر برای مردانی در نظر گرفته شده است که شرایط روحی و عملی برای ازدواج را دارندو در آستانه بزرگترین انتخاب زندگی قرار دارند.

۱:  دختری را انتخاب کنید که مادرش به نظرتان شایسته و کامل می آید . مادر ها‌ آینه فردای دخترانشان هستند . دختری که مادری مقبولو شایسته دارد گزینه بسیار مناسبی است .

۲:  اندکی مهارت خانه داری یا پخت پز شما را گزینه مناسبی برای منتخب شدن میکند .این را بدانید که دیگر دوره تحکم تمام شده و مشارکت حرف اول را می زند.کمی مهارت خانه داری و آشپزی برای دوران مجردی تان هم خوب است .

۳: زنی را برگزینید که اندامی متناسب با شما دارد . البته زنانی که سیگاری هستند و به خاطر آن لاغر و متناسب مانده اند گزینه ها‌ی مناسبی برای ازدواج نیستند چرا که به محض ترک این عادات همه تناسب خود را از دست می دهند.

۴ : در قدم ها‌ی اول آشنایی خیلی دست و دل بازی ها‌ی بی حد وحصر به خرج ندهید چرا که بعضی از این موارد غیر ضروری است. همه ما برای بدست آوردن پول تلاش می کنیم و باید قدر آن را بدانیم . نه خسیس باش و نه ولخرج..!

۵ : این را بدانید که همسر خود را نمی‌توانید در یک مکان عمومی بیابید . ضرب المثلی هست که می گوید:” همسرت را در استخر پیدا نمیکنی . “بهترین مکان ها‌ برای یافتن همسر مناسب محل کار و آشنایی از طریق دوستان شفیق و خانواده و در دانشگاه صورت می گیرد.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب