عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

کاهش وزن 230 کیلویی چاق ترین زن جهان

کاهش وزن 230 کیلویی چاق ترین زن جهان
«مانوئل اوربی» چاق ترین انسان جهان با ورزش و رژیم غذایی ویژه، دهها کیلوگرم «وزن» کم کرد.

حتما شنیده اید که آدم های پرخور و چاق بعضی وقت ها از فرط رنج به خود می گویند:«کارد به این شکم بخورد» مانوئل نیم تنی که در «مونتری» مکزیک زندگی می کند، درست همین کار را کرد و کارد اراده به شکمش زد.

او به خاطر وزن زیاد، سال ها در خانه اش روی تخت بود و نمی توانست تکان بخورد اما با وجود چاقی بیش از اندازه قند خون و کلسترول طبیعی داشت.

پزشکان برای حل مشکل او پیشنهاد دادند به ایتالیا برود و زیر نظر متخصصان جراحی شود اما بنا به دلایلی این کار صورت نگرفت. نام «مانوئل اوربی»۴۱ ساله با ۵۷۰ کیلوگرم به عنوان سنگین ترین آدم در کتاب جهانی رکوردهای «گینس» جاودانه شده است.

او مجبور شد به خاطر حفظ سلامتی اش به شهرت پشت پا بزند و وزنش را کم کند.بنابراین تحت نظر یک پزشک متخصص و با کمک رژیم غذایی ویژه و ورزش، ۲۳۰کیلوگرم از وزن خود را کم کرد.

به گفته پزشکان «مانوئل»با وجود رژیم های غذایی سخت از وضعیت روحی و جسمی خوبی برخوردار است.چاق ترین مرد دنیا می خواهد طی چهار سال آینده، وزن خود را به ۱۲۰ کیلو برساند.

«مانوئل» که از ۱۹۹۲ تا کنون به خاطر وزن زیاد نتوانسته به راحتی حرکت کند روی تخت زندگی می کند و وزرش هایش را همانجا انجام می دهد.او ۲۰۰۷ میلادی پس از پنج سال توانست با کمک ۶ نفر و یک جراثقال از خانه اش بیرون برود.