پایان داستان غم انگیز یک عشق اینترنتی!

مجموعه : مجله خبری روز
پایان داستان غم انگیز یک عشق اینترنتی!
افسوس که فریب چرب زبانی هایش را خوردم و خودم را سیاه بخت و بیچاره کردم.

ژاله 23 سال سن دارد و توسط ماموران انتظامی شهرستان مرزی تایباد همراه پسری جوان به اتهام رابطه نامشروع و فرار از خانه هنگام خروج از کشور دستگیر شده است.

او در بیان قصه تلخ زندگی اش گفت: اهل یکی از شهرهای مرکزی کشور هستم .پدرم شغل درست و حسابی ندارد و هر روز به کاری مشغول است.

من از یک سال قبل در هتل بزرگی مشغول کار شدم و در این مدت کمک خرج خانواده ام بودم اما یک روز در فضای اینترنت با پسر جوانی آشنا شدم .

ما چند هفته با هم از طریق چت و تلفن ارتباط داشتیم تا این که او گفت تبعه خارجی است و در بندرعباس زندگی می کند.

«یدا…» با حرف هایش رویاهای قشنگی را برایم ساخت و من که تشنه محبت بودم فریبش را خوردم .

او می گفت وضع مالی بسیار خوبی داردو می خواهد به کشورش برگردد . یدا… مرا تشویق کرد تا بدون اطلاع خانواده ام به بندرعباس بروم و متاسفانه عقلم را کف دستم گذاشتم و از خانه فرار کردم.
با هر بدبختی که بود خودم را به بندرعباس رساندم و ما به طور مخفیانه حدود 4 ماه با هم زندگی کردیم.

در این مدت من از کرده خود پشیمان شده بودم چون یدا…، مردی نبود که تصورش را می کردم .

تصمیم گرفتم به شهر خودمان برگردم اما متوجه شدم باردار شده ام و برای همین هم به ناچار خودم را به دست سرنوشت سپردم.

اگر چه از نظر روحی و روانی خیلی به هم ریخته شده بودم و خودم را سرزنش می کردم چرا بدون عقد رسمی با یک تبعه خارجی غیر مجاز رابطه برقرار کرده ام و … ؟

چند روز قبل یدا… گفت قبل از این که به زمان وضع حمل نزدیک شوی باید به کشورش برویم و ما برای خروج از کشور به شهرمرزی تایباد آمدیم . اما ماموران انتظامی دستگیر مان کردند.

توصیه های رئیس پلیس تایباد:
سرهنگ حیدری مقدم فرمانده پلیس شهرستان تایباد در این باره گفت: ماموران انتظامی تایباد این زن و مرد جوان را قبل از خروج از کشور دستگیر کرده اند و هم اکنون خانواده دخترجوان که با مراجعه به پلیس آگاهی برای دختر شان اعلام مفقودیت کرده بودند در جریان دستگیری او قرار گرفته اند.

وی در پایان هشدار داد : خانواده ها باید در فضایی سرشار از اعتماد و دوستی ، کنترل و نظارت لازم را برفرزندان خود داشته باشند و مهارت های زندگی را به آنان بیاموزند تا از وقوع چنین مشکلاتی به طور آگاهانه پیشگیری شود.