عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

پر سودترین بازیگر زن هالیوودی ؟!

پر سودترین بازیگر زن هالیوودی ؟!
مجله فوربس در گزارش سالیانه خود از بازیگران هالیوود، این هفته، «آن هاتاوی» را به عنوان پرسودترین بازیگر زن هالیوود در گیشه معرفی كرد.
به گزارش فوربس، استودیوها و تهیه‌كنندگان به ازای هر دلار سرمایه گذاری روی فیلم‌هایی كه «هاتاوی» در آنها ایفای نقش كرده، بیش از 63 دلار به جیب می‌زنند.
بهترین نتیجه‌ای كه این بازیگر هالیوود تاكنون به دست آورده به فیلم «آلیس در سرزمین عجایب» به كارگردانی «تیم برتون» تعلق دارد كه این فیلم در گیشه بیش از یك میلیون دلار فروش كرد.
بنا براین گزارش، فهرست فوربس شامل بازیگران زنی می‌شود كه طی سه سال گذشته، در حداقل 5 فیلم بازی كرده باشند كه میزان فروش هر یك از فیلم‌ها محاسبه شده و مجموع آن تقسیم بر تعداد فیلم‌ها شده تا متوسط فروش هر فیلم به دست بیاید و در نهایت میزان سود استودیوهای فیلمسازی در هر یك از این فیلم‌ها به ازای هر دلار محاسبه می‌شود.
دومین بازیگر این فهرست، «كیت بلانشت» با 26 دلار سود است كه پرسودترین حضورش در فیلم‌های سینمایی «رابین هوود» و «مورد عجیب و غریب بنجامین باتن» بوده است.
سومین و چهارمین جایگاه این فهرست با 20 دلار سود متعلق به ترتیب به «جنیفر آنیستون» و «مریل استریپ» اختصاص یافته است.
«سارا جسیكا پاركر» با 16 دلار سود در رده پنجم جدول فوربس قرار گرفته كه موفق‌ترین حضورش در فیلم «جنسیت و شهر» بوده است.
مجله فوربس فهرست پرسودترین بازیگر مرد هالیوود را در ماه آگوست منتشر كرد كه «شیا لابیف» با 81 دلار سود به ازای هر دلار سرمایه‌گذاری صدرنشین بود.