عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

با سری جدید لپ تاپ های Dell XPS آشنا شوید

با سری جدید لپ تاپ های Dell XPS آشنا شوید

سری XPS شرکت دل از معروف ترین لپ تاپ های بازار محسوب میشود. این شرکت به تازگی مدل های جدید این سری را معرفی کرده. لپ تاپ های جدید در سه سایز ۱۴، ۱۵.۶ و ۱۷ اینچ ارایه می شوند با کارت گرافیک NVIDIA GeForce 400M و پردازشگرهای Core i5 / i7 در این لپ تاپ ها وب کم اچ دی مخصوص اسکایپ تعبیه شده و از این نظر یکی از اولین ها محسوب می شوند. علاوه بر این اسپیکرهای قدرتمند JBL هم روی انها وجود دارد تا بتوان انها را جزو لپ تاپ های قدرتمند مولتی مدیا محسوب کرد.

با سری جدید لپ تاپ های Dell XPS آشنا شوید

طراحی انها مثل بقیه لپ تاپ های این سری زیبا و شکیل است. در کنار معرفی مدل های جدید دل یک کار مهم دیگر هم انجام داده است و ان تغییر در نام گذاری کامپیوترهایش است. شما دیگر نام هایی مانند Studio XPS نمی بینید. دل سعی کرده با ساده سازی در نام گذاری مدل ها، انتخاب را برای مشتریان راحت کند. بعد از این کامپیوترهای دل در سه گروه کلی ارایه خواهد شد.

با سری جدید لپ تاپ های Dell XPS آشنا شوید

سری Inspiron کاربران معمولی را هدف گرفته و سری XPS برای کسانی است که انتظار بیشتری از یک لپ تاپ دارند و امکانات چند رسانه ای بیشتری میخواهند. سری AlienWare هم برای بازی خورها ارایه می شود. دل با این کار لپ تاپ های Adamo را حذف کرده و دیگر انها را نخواهید دید.

لپ تاپ های اکس پی اس با قیمت 899 دلار برای مدل 14 اینچی، 849 دلار برای مدل 15 و 949 دلار برای 17 اینچی ارایه خواهد شد.