عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

گل‌آرایی بر روی کیک …

برای شروع کار کمی سفیده ی تخم‌مرغ را بر روی گل‌های طبیعی می‌زنیم و بعد آن‌ها را در شکر می‌غلطانیم. 2- 1 ساعت طول می‌کشد تا این گل‌ها سفت و خشک بشوند .این نوع گل آرائی، نمای بسیار قشنگی از گل طبیعی و نمادی از شیرینی روی کیک دارد.
گل‌های مورد استفاده باید با رنگ کیک هماهنگی داشته باشند. لذا سعی می‌کنیم از گل‌ها و گردی‌هایی که روی کیک می‌ریزند، استفاده نکنید گردی‌های اسپاراکوس و گل‌های محکم‌تر را در تزیین بکار می‌بریم.
ابتدا گردی‌ها را در اسفنجی فرو کرده و گل‌های لیلیوم و زنبق را می‌چینیم و فضای بین گل‌ها را با آلستومریا، شیپوری و رز پر می‌کنیم. طبقه ی دوم را با گل‌های ریزتر پر می‌کنیم تا کار ظریف باشد. از گردی‌ها و پر کردنی‌هایی که ممکن است به کیک صدمه بزنند در این طبقه استفاده نمی‌شود.
می‌توانیم قبل از اینکه طبقات کیک را روی هم بگذاریم گل‌آرایی را انجام بدهیم و بعد طبقه‌بندی کیک را قرار دهیم.
این کیک برای مراسم عروسی، نامزدی و حتی تولد بسیار قشنگ و مناسب است.
برگ‌های سبز مورد استفاده را بر روی گل‌ها قرار می‌ دهیم تا به کیک لطمه وارد نشود. گل‌آرایی باید قرینه باشد.
حتی کاردی را که برای برش کیک بکار برده می‌شود با گل طبیعی تزیین می‌کنیم.
گل‌آرایی بر روی کیک ...

گل بعنوان جلوه‌ای زیبا از نعمت‌های خداوند است و همواره در طول تاریخ الهام بخش هنرمندان و ادبیات غنی و کهن این مرز و بوم بوده است. از قدیم الایام کشور ما به سرزمین گل و بلبل مشهور بوده است.
فرهنگ اصیل ما ریشه در اسلام ناب محمدی دارد و در این فرهنگ است که گل مظهر زیبایی زندگی و تکامل است را به خانه و شهر خویش آورده و هم‌چنان پرورش دهد…