عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

مدیرعامل یاهو: برای پیشرفت نیازی به مایکروسافت نداریم

کارول بارتز مدیرعامل شرکت یاهو با ارسال پیامی ویژه برای سرمایه‌گذاران این شرکت اینترنتی، به آنها امید داد که مشکلات کنونی سایت یاهو به سرعت برطرف می‌شود و برای حل این مشکلات، همکاری با مایکروسافت در آینده نزدیک تحقق نمی‌یابد.

SG – کارول بارتز(Carol Bartz) مدیرعامل شرکت یاهو با ارسال پیامی ویژه برای سرمایه‌گذاران این شرکت اینترنتی، به آنها امید داد که مشکلات کنونی سایت یاهو به سرعت برطرف می‌شود و برای حل این مشکلات، همکاری با مایکروسافت در آینده نزدیک تحقق نمی‌یابد.

کارول بارتز که پنج ماه قبل به عنوان مدیرعامل یاهو برگزیده شد، در کنفرانسی که سرمایه‌گذاران در آن حضور داشتند و به میزبانی مریل لینچ(Merrill Lynch) از مرکز Bank of America در نیویورک برگزار شده بود، این سخنان را اظهار کرد.

بارتز از زمان جایگزینی با جری یانگ(Jerry Yang) در ژانویه 2009 تلاش کرده است تا علاوه بر ساده‌سازی و افزایش اثرگذاری طرح‌ها و عملیات‌های یاهو، سیستم تبلیغات آنلاین این سایت را ارتقا دهد.
او ضمن اشاره به برخی اقدامات و فرآیندهای این شرکت، اعلام کرد که از زمان ایجاد تغییرات توسط وی تا زمان نتیجه‌گیری اصلی ممکن است یک یا دو سال طول بکشد.

او در این خصوص گفت: «هر فرآیندی که شما آن را در سه مرحله به اجرا می‌رسانید، ما آن را در شرکت یاهو طی 22 مرحله به اجرا خواهیم رساند».

یاهو در جریان بازسازی و سازماندهی جدید سیستم مدیریتی خود، ‌700 نفر از کارمندانش که حدود 5 درصد نیروی کاری این شرکت را شامل می‌شدند، اخراج کرد.
این اقدام بخشی از سیاست‌های بارتز برای کاهش بروکراسی و ارتقاء سطح فناوری این شرکت محسوب می‌شود.


پایگاه فرهنگی هنری ایران ناز

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی