عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

تعطیلی مدارس ابتدایی روستایی در روزهای پنج شنبه

مجموعه : مجله خبری روز
تعطیلی مدارس ابتدایی روستایی در روزهای پنج شنبه
وزیر آموزش و پرورش از تعطیلی مدارس ابتدایی روستاها ، در روزهای پنجشنبه  خبرداد.
 
به گزارش واحد مرکزی خبر ،حمید رضا حاجی بابایی گفت : این تعطیلی شامل دانش اموزان راهنمایی و دبیرستان که در کلاس های چند پایه مجتمع های اموزشی روستایی تحصیل می کنند نیز می شود .

وی اضافه کرد : معلمان مدارس ابتدایی روستایی پنجشنبه ها ، در مجتمع های اموزشی ، در کلاس های ضمن خدمت شرکت می کنند.

وزیر آموزش و پروش ، از واریز 2 میلیون تومان سرانه به حساب مجتمع های آموزشی روستایی خبرداد و گفت : بسته های آموزشی برای 8 هزار مجتمع آموزشی روستایی اماده شده است و در پی آماده سازی بسته های پرورشی برای این مجتمع ها هستیم .

وی درباره تعطیلی مدارس شهر تهران به دلیل آلودگی هوا گفت : ادامه این تعطیلات در روند درسی دانش آموزان مشکل ایجاد خواهد کرد .

حاج بابایی اضافه کرد : تدبیری اندیشیده است تا عقب افتادگی درسی دانش آموزان در فرصتی مناسب در طول سال تحصیلی و یا در پایان سال جبران شود.

وزیرآموزش و پرورش درباره بیمه طلایی فرهنگیان بازنشسته ، گفت : دلیل تاخیر درصدورکارت بیمه طلایی بازنشستگان ، افزایش حق السهم بیمه از طرف بیمه ایران بود .

وی افزود: براساس هماهنگی های انجام شده با بیمه مرکزی این مشکل به زودی حل می شود و بازنشستگان فرهنگی نیز صاحب کارت بیمه طلایی می شوند .

حاجی بابایی ، دلیل تاخیر در توزیع شیر مدارس شهر تهران را اشکال در مناقصه انجام شده با کارخانه های شیر عنوان کرد و افزود : مناقصه ها را بازبینی کرده ایم و پس از رفع مشکلات ، توزیع شیر در مدارش شهر تهران آغاز خواهد شد .

وی زمان دقیقی برای آغاز توزیع شیر در مدارس شهر تهران اعلام نکرد و گفت : به زودی توزیع شیر آغاز خواهد شد.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی