عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

خانواده‌ ای میلیاردر با ثروت نامشخص!

مجموعه : دانستنی ها
خانواده‌ ای میلیاردر با ثروت نامشخص!
درآمد شركت كارگیل در سال 2010 در حدود 9/107 میلیارد دلار و درآمد خالص آن در حدود 6/2میلیارد دلار برآورد شده است. بیش از 160 هزار نفر در حال حاضر برای این شركت مشغول به كار هستند.

خانواده كارگیل یكی از ثروتمندترین خانواده‌ها در جهان و مالك شركت كارگیل، بزرگ‌ترین شركت خصوصی در ایالات متحده، بر اساس درآمد است.

گفته می‌شود اگر سهام این شركت به طور عمومی به فروش گذاشته می‌شد،‌ این شركت جزء ده شركت برتر فهرست 500 شركت فورچون قرار می‌گرفت. طبق مجله فوربز، چهار نفر از اعضای این خانواده در سال 2010،‌ هر كدام با ثروت 5/4 میلیارد دلار، در جایگاه صد و هفتاد و ششم ثروتمندان دنیا قرار دارند.

 
این خانواده كه به شدت از انظار عمومی ‌كناره‌گیری می‌كنند از نوادگان ویلیام دبلیو. كارگیل هستند كه شركت كارگیل را در ایووا و بعد از جنگ‌های داخلی تاسیس كرد. وی پسر یك كاپیتان دریایی اسكاتلندی بود. خانواده كارگیل مالك 90 درصد این كسب و كار خانوادگی است. از آنجایی كه شركت كارگیل تقریبا به دست این خانواده است و آنها دارایی‌های دقیق آن را افشا نمی‌كنند،‌ ثروت دقیق این خانواده مشخص نیست.
 
ویلیام كارگیل در سال 1865 یك انبار خرید و اولین تاسیسات نگهداری حبوبات در آمریكا را راه‌اندازی كرد. برادران ویلیام، سام و جیمز هم به زودی به كسب و كار او پیوستند و دفتر مركزی شركت را در لاكروس در ایالت ویسكانسین تاسیس كردند. آن‌ها برای جمع‌آوری و فرآوری حبوبات به گسترش سیستم راه آهن كمك زیادی كردند. این شركت طی بیش از 140 سال رشد زیادی داشته و تبدیل به یك شركت عظیم شده است.
 
خانواده كارگیل دو شاخه دارد. پس از مرگ ویلیام كارگیل در سال 1909 داماد او، جان مك میلان، شركت را از بحران بدهی‌ها نجات داد. او با بانك‌های مختلف مذاكره می‌كرد و همچنین برخی از بخش‌های كسب و كار را كه روی تجارت حبوبات تمركز نداشتند، فروخت. او همچنین دفتر مركزی شركت را به منئاپولیس انتقال داد. بنابراین یك شاخه از ثروتمندان این خانواده را مك میلان‌ها و یك شاخه را كارگیل‌ها تشكیل می‌دهند. این دو خانواده از حوالی سال 1880 خانواده‌های برجسته و ثروتمندی در لاكروس بوده‌اند.
 
برخی از اعضای این خانواده كارگیل مك میلان كوچك، ویتنی مك میلان، ماریون مك میلان پیكتت،‌ پائولین مك میلان كینات، جیمز آر. كارگیل،‌ مری جانت مورس كارگیل، اوستین اس. كارگیل، و مارگارت آن كارگیل (كه در سال 2006 از دنیا رفت) هستند. شركت كارگیل از سال 1995 و پس از بازنشستگی ویتنی مك میلان، دیگر توسط خانواده كارگیل اداره نمی‌شود.
 
شركت كارگیل در حال حاضر یك شركت خصوصی چند‌ملیتی واقع در منئاپولیس در مینسوتا است. كسب و كار این شركت شامل خرید، فرآوری و توزیع حبوبات و دیگر محصولات كشاورزی، تولید و فروش غذای دام و مواد اولیه برای غذاهای آماده و مواد دارویی می‌شود. این شركت همچنین به عنوان یك بدنه بزرگ خدمات مالی فعالیت كرده و كار مدیریت ریسك‌های مالی در بازار كالاهای مصرفی شركت را انجام می‌دهد. كارگیل همچنین در زمینه گاز و الكتریسیته فعالیت دارد.
 
درآمد شركت كارگیل در سال 2010 در حدود 9/107 میلیارد دلار و درآمد خالص آن در حدود 6/2میلیارد دلار برآورد شده است. بیش از 160 هزار نفر در حال حاضر برای این شركت مشغول به كار هستند.
پائولین مك میلان كینات 76 سال دارد. وی ازدواج كرده و 4 فرزند دارد و در حال حاضر ساكن سنت لوییس در ایالت میسوری است. ثروت او در حدود 5/4 میلیارد دلار تخمین‌زده شده است.
كارگیل مك میلان پسر هم با ثروت 5/4 میلیارد دلار صد و هفتاد و ششمین میلیاردر جهان است. او در دانشگاه ییل تحصیل كرده و در حال حاضر ساكن وایزاتا در مینسوتا است. كارگیل ازدواج كرده و چهار فرزند دارد.
 
خانم ماریون مك میلان پیكتك نیز مثل سه عضو دیگر خانواده ثروتی 5/4 میلیاردی دارد. او 77 سال داشته و در حال حاضر ساكن همیلتون است. ماریون مك میلان از همسر خود جدا شده و یك فرزند دارد.