عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

بازداشت 4 متجاوز دختر 25 ساله قهرمان کاراته‌ ایلامی

مجموعه : مجله خبری روز
بازداشت 4 متجاوز دختر 25 ساله قهرمان کاراته‌ ایلامی
خبرگزاری انتخاب : آبان ‌ماه سال جاری پلیس ایلام در جریان ناپدید شدن دختر جوانی قرار گرفت که هنگام برگشت به خانه طعمه یک سناریوی خاموش شده بود. تحقیقات نشان می‌داد این دختر 25 ساله قهرمان کاراته‌ منطقه‌ای بوده و به تازگی ازدواج کرده است.

در بررسی‌های میدانی کارآگاهان نتوانستند هیچ ردپایی از این دختر ورزشکار پیدا کنند تا اینکه جسد دختر ناشناسی در کوه‌های اطراف ایلام پیدا شد. وقتی خانواده دختر ورزشکار در پزشکی قانونی دخترشان را شناسایی کردند، پلیس خود را در برابر یک جنایت خاموش دید که عاملان این توطئه‌ مرگبار دختر 25 ساله را پس از اذیت و آزارهای شیطانی به قتل رسانده بودند.

با این سرنخ کارآگاهان وارد عمل شدند تا عاملان این قتل شیطانی را دستگیر کنند. سرهنگ منوچهر امان‌اللهی، جانشین فرمانده انتظامی ایلام با اعلام این خبر گفت: کارآگاهان پس از گذشت 10 روز توانستند 4 ابلیس خیابان‌های ایلام را با اقدامات پلیسی دستگیر کنند.

 
تحقیقات نشان می‌داد سرکرده باند سوار بر یک خودرو با 3 همدستش در خیابان‌ها سوژه‌ خود را شناسایی کرده و به بهانه مسافرکشی دختر جوان را به مخفیگاه خلوتی برده و پس از شکنجه‌های شیطانی وی را قربانی توطئه سیاه خود کرده‌اند. بدین ترتیب 4 متجاوز تاریکی خیابان‌های ایلام برای افشای زوایای پنهان پرونده راهی زندان شدند.
loading...

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی