اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عکسهایی از آغاز پروژه اخراجی ها 3

عکسهایی از آغاز پروژه اخراجی ها 3
شبکه ایران: با مقابل دوربین رفتن علی دهکردی، محمود مقامی، مریم کاویانی و رز رضوی، فیلمبرداری سومین قسمت از تریلوژی اخراجی‌ها به کارگردانی مسعود ده‌نمکی آغاز شد.

گروه فیلمبرداری امروز هم در این لوکیشن که منزلی مسکونی واقع در پ یچ شمیران است مشغول فیلمبرداری خواهند بود و پس از آن برای ضبط تصاویر خارجی به به معابر و مناطق مختلف تهران خواهند رفت.

 
عکسهایی از آغاز پروژه اخراجی ها 3
بنابه گفته مسعود ده‌نمکی بخشی از اولین روز فیلم برداری به جلسه معارفه سپری شد. محمدرضا  شریفی‌نیا علاوه بر ایفای یکی از نقش‌های اصلی به عنوان مجری طرح با این فیلم سینمایی همکاری خواهد داشت.

برای فیلمبرداری"اخراجی‌ها3" حدود 2 ماه زمان پیش‌بینی شده است و سعی گروه بر این است که این فیلم برای حضور در بیست‌ونهمین جشنواره فیلم فجر آماده نمایش ‌شود.

 
عکسهایی از آغاز پروژه اخراجی ها 3
انتخاب بازیگران "اخراجی‌های 3" ادامه دارد و حلیمه سعیدی آخرین بازیگری است که به گروه بازیگران این پروژه سینمایی پیوسته‌است. امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، حسام نواب صفوی،رضا رویگری، قاسم زارع، سیروس کهوری نژاد، سیدجواد هاشمی، فخرالدین صدیق شریف، ماشاا.. شاهمرادی‌زاده، امیر شجاعی، مریم سلطانی، ابوالفضل همراه، سپند امیرسلیمانی و…از دیگر بازیگرانی هستند که حضورشان در سومین فیلم بلند ده‌نمکی قطعی شده است.
 
عکسهایی از آغاز پروژه اخراجی ها 3
گفتنی است مسعود ده‌نمکی در آخرین گفت‌وگوی خود از احتمال ادامه یافتن تولید این سری فیلم در صورت استقبال مخاطبان از قسمت سوم و شرایط بازیگران خبرداده است.