عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

دلیل توقف تولید پژو 206 و پارس دوگانه سوز

مجموعه : مجله خبری روز
دلیل توقف تولید پژو 206 و پارس دوگانه سوز
یک مقام مسوول در مورد توقف تولید برخی از خودروهای دوگانه‌سوز از جمله پژو پارس دوگانه سوز درایران خودرو گفت: این شركت تغذیه بازار خودروهای دوگانه‌سوز را طبق برنامه دنبال می‌كند.
تیراژ تولید خودروهای دوگانه‌سوز و اتوماتیك با توجه به خواست بازار انجام می‌شود.
كیوان وزیری – مدیر اجرا و نظارت بر استانداردهای خودرویی ایران خودرو، در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد توقف تولید پژو 206 اتوماتیك و دوگانه‌سوز گفت:‌ تولید این دو نوع پژو206 از ابتدا هم طبق برنامه صورت می‌گرفت.
وی در مورد علت توقف تولید این دو نوع مدل خودرو اظهار كرد:‌ سیاست تولید خودرو با توجه به درخواست بازار تنظیم می‌شود و در مجموع در مورد پژو206 تخطی از برنامه تولید امسال صورت نگرفته است.
این مقام مسوول در مورد توقف تولید برخی از خودروهای دوگانه‌سوز از جمله پژو پارس دوگانه سوز در ایران خودرو گفت: این شركت تغذیه بازار خودروهای دوگانه‌سوز را طبق برنامه دنبال می‌كند.
وی در پاسخ به این سوال كه چرا تولید پارس دوگانه‌سوز در مهر ماه متوقف بود؟ بیان كرد: سیاست ایران خودرو این است كه تولید خودروهای دوگانه سوز بیشتر در اختیار ناوگان حمل‌ونقل شهری قرار گیرد و به همین دلیل بیشتر تمركز تولید خودروهای دوگانه‌سوز روی خودرو سمند است، تا به این طریق به كاهش مصرف سوخت و آلودگی هوا نیز كمك شود.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی