عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

یانگوم سرآشپز سریال «قهوه تلخ» می‌شود!!

یانگوم سرآشپز سریال «قهوه تلخ» می‌شود!!
نشریه پردیس در شماره جدید خود نوشته که مدیری قصددارد ازبازیگر نقش یانگوم در سریال قهوه تلخ استفاده کند.
به گزارش پارس توریسم ،این نشریه در حالی این خبر را منتشر کرده که پیش از این حسن فتحی نیز قصد داشت از بازیگر نقش یانگوم در فیلم کیفر استفاده کندولی به دلایلی امکان پذیر نشد .
فتحی تیر ماه امسال گفته بود که نخستین انتخاب ما برای ایفای نقش دختر ژاپنی فیلم کیفر، بازیگران نقش سوسانو، بعد یانگوم و بعد یك هنرپیشه ژاپنی مقیم كانادا بود ولی هیچ كدام از این انتخاب‌ها به سرانجام نرسید و در آخر بازیگری با ملیت افغانی نقش را ایفا كرد.
 
یانگوم ازدواج کرده و دیگر بازی نمی کند
فتحی که در نشست نقد وبررسی فیلم کیفر در فرهنگسرای ارسباران سخن می گفت درباره نقش دختر ژاپنی فیلم عنوان کرده بود: برای این نقش ابتدا با سوسانو بازیگر سریال «افسانه جومونگ» صحبت كردیم كه دستمزد آن به اندازه بودجه كل فیلم بود و بعد به سراغ «یانگوم» رفتیم كه آن‌هم ازدواج كرده و به آمریكا رفته و دیگر بازی نمی‌كند. بازیگران دیگر هم از اینكه سرشان تراشیده شود، مشكل داشتند و در نهایت به این دختر افغانی كه بازیگر تئاتر بود، رسیدیم كه در حد توانش كار كرد و شخصیتش احترام من را برانگیخت.
 
یانگوم در نقش سر آشپز
حالا نشریه پردیس در جدیدترین شماره خود نوشته که مهران مدیری مذاکراتی با خانم لی یونگ ئه بازیگر نقش یانگانجام داه و مذاکرات ابتدایی هم حسابی مثبت بوده و خانم یونگ ئه هم موافقت خودرا برای حضور دراین سریال اعلام کرده است.
گویا قراراست سریال قهوه تلخ تا 90 قسمت ادامه داشته باشد و دقیقا قرار است در سی قسمت پایانی به عنوان سر آشپز وارد قصر شود.
 
مهران مدیری و افراد مشهور
در سالهای اخیر همیشه مهران مدیری در کارهایش قصد استفاده ازافراد مشهور را داشته است.ا واخر سال 87 و در زمان ساخت سریال مرد هزار چهره روزنامه بانی فیلم در گزارشی می نویسد . برای بازیگران سریال مرد دوهزار چهره ، مدیری آن زمان تصمیم داشت به سراغ آدم های مهم برود و شروع به ارتباط گیری با چند بازیگر مهم كرد تا حداقل برای هر اپیزود یك بازیگر آس را رو كند.ا
امین حیایی اولین كسی بود كه مدیری دوباره امسال هم بااو تماس گرفت تا در سریالش حضور پیدا كند، اما حیایی باز «كلاه پهلوی» هم حضور را بهانه كرد. هدیه تهرانی و مهناز افشار دیگر ستاره هایی بودند كه مدیری قصد داشت از آنان استفاده كند و با آنان تماس گرفت، اما این تماس ها به جایی نرسید و به گفته برخى از نزدیكان این ستاره ها تنها miss callهای مدیری روی گوشی این دو ستاره نقش بست.
 
استقبال بی نظیر از قهوه تلخ
قهوه تلخ تا کنون بااستقبال بسیار خوب مردم ومنتقدان وهرمندان مواجه شده وتا کنون افرادی چون عزت الله انتظامی، نوه امام و منتقدانی چون احمد طالبی نژاد، امیر پوریا، امیر قادری و… به تحسین این سریال مدیری پرداخته اند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی