عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

اشتباه بسیار عجیب فدراسیون فوتبال!

مجموعه : مجله خبری روز
اشتباه بسیار عجیب فدراسیون فوتبال!
نمابرهای هیأت کهگیلویه و بویراحمد به دفتر مشاور املاک در بندرعباس می‌رود!
پس از آنکه طی ماه های گذشته، فدراسیون فوتبال به جای آنکه با یک لوله کش تماس بگیرد و مشکل ساختمان خود را از طریق وی حل کند، اشتباهأ با محمد خاکپور- سرمربی تیم استیل آذین- تماس گرفت، این بار نوبت به اشتباه گرفتن در شماره نمابر دفتر هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویر احمد با یک دفتر فروش املاک در شهر بندرعباس رسیده است.

مدیر این دفتر املاک منطقه خلیج فارس، گفت: نزدیک به چند ماهی است که از دفتر فدراسیون فوتبال نمابرهایی برای اطلاع رسانی به هیأت فوتبال استان کهگیلویه و بویر احمد به دفتر بنده ارسال می شود که بارها این مورد را به دفتر فدراسیون اطلاع داده ام، اما بازهم این نمابرها به دفتر بنده ارسال می شود.

نقوی با بیان اینکه دیگر از این اوضاع خسته شده ام، اظهار کرد: روزی بالغ بر 5 تا 6 نمابر از دفتر فدراسیون به دفترم ارسال می شود که این موضوع باعث کلافگی‌ام شده و مشخص نیست مسوولان فدراسیون فوتبال با این همه تشکیلات هنوز در دفتر تلفن خود شماره های هیأت های استانی را ندارند که دست به این اشتباهات می زنند. واقعأ برای ورزشی با این همه طرفدار جای تأسف دارد.

در آخرین نمابر ارسال شده خطاب به مسوولان هیأت فوتبال کهگیلویه و بویر احمد، اسامی داوران و ناظرینی از این استان جهت قضاوت بازی دو تیم سپاهان نوین اصفهان و آبفا تهران از سری مسابقات فوتبال لیگ دسته سوم کشور در تاریخ 22 آذرماه سال جاری دیده می شود که به امضای مسعود عنایت – رییس کمیته داوران- و مهدی محمد نبی- دبیرکل فدراسیون فوتبال- رسیده است و به صورت اشتباه به دفتر املاکی واقع درشهرستان بندرعباس ارسال شده است.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی