عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

شرایط جدید ثبت نام عتبات عالیات

مجموعه : مجله خبری روز
شرایط جدید ثبت نام عتبات عالیات
معاونت حج و عتبات سازمان حج و زیارت اعلام كرد:‌شروع پیش ثبت نام عتبات عالیات از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ27آذر 1389لغایت ساعت 24روز شنبه 4دی1389است.

به گزارش ایلنا، به مناسبت ایام محرم حسینی وبا عنایت به برنامه ریزی های انجام شده جهت ثبت نام گروههای اعزامی عتبات عالیات (از تاریخ بهمن89لغایت10فروردین 90)به اطلاع می‌رساند‏‏، به مانند دوره های قبلی در این دوره نیز متقاضیان تشرف قبل از ثبت نام در گروهها، در سامانه پیش ثبت نام عتبات نام نویسی و کد رهگیری دریافت می كنند.

شروع پیش ثبت نام از ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ27آذر 1389لغایت ساعت 24 روز شنبه 4دی1389است.

روزیکشنبه 5دی 1389مشخصات ثبت شده متقاضیان با اطلاعات پایگاه ثبت احوال کشور مطابقت داده شده و افرادی که اطلاعات آنها مغایرت داشته باشد از سیستم حذف می شوند.

روز دوشنبه 6دی1389 قرعه کشی بین متقاضیان انجام و نتیجه آن روز سه شنبه 7 دی1389 بر روی سامانه پیش ثبت نام عتبات عالیات قرار می گیرد که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت مذکور از نتیجه پیش ثبت نام و تاریخ ثبت نام خود در کاروانها مطلع شوند.

افرادی که در پیش ثبت نام دوره های قبل شرکت كرده و حائز اولویت تشرف اعلام نشده اند در این دوره نیازی به طی مراحل پیش ثبت نام نداشته و اطلاعات آنها (براساس گروه بندی مربوطه) به دوره جدید انتقال یافته و در قرعه کشی شرکت داده می شوند.

اطلاعات افرادی که در دوره قبل حائز اولویت تشرف شناخته شده و به هر دلیل در گروهها ثبت نام نكرده اند از سامانه پیش ثبت نام حذف می شود و درصورتی‌ که آنها مایل به تشرف در این دوره باشند لازم است مجدداً نسبت به طی مراحل پیش ثبت نام اقدام كنند.

افرادی که مبادرت به ثبت نام گروهی 35 نفره می كنند در صورتی‌که تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند و عدد گروه کمتر از 25 نفر شود گروه مذکور حذف شده و در قرعه کشی بعدی شرکت داده نمی شوند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی