17 سر بریده ؛ شرط موافقت عروس برای ازدواج

مجموعه : مجله خبری روز
17 سر بریده ؛ شرط موافقت عروس برای ازدواج
یک بار چند نفر از ما را برای دیدن عروسی دختر یکی از سرکردگان کومله بردند. پس از مراسم، عروس گفت: «باید برام قربانی کنین تا به خونه شوهر برم.»

«آقا بالا رمضانی» در اوایل انقلاب، زمانی که گروهک های ضداتقلاب در کردستان آشوب می کردند ، به دست یکی از این دار و دسته های جنایت کار ، موسوم به « کومله» *اسیر شد. وی خاطرات تکان دهنده ای از ایام اسارت خود به دست ضد انقلاب نقل کرده است که یکی از هولناک ترین آن ها به این شرح است:

یک بار چند نفر از ما را برای دیدن عروسی دختر یکی از سرکردگان کومله بردند. پس از مراسم، آن عروس شیطان صفت گفت: «باید برام قربانی کنین تا به خونه شوهر برم.» دستور داده شد قربانی‌ها را بیاورند. شش نفر از مقاوم‌ترین بچه‌های بسیج اصفهان که حداکثر سنشان شاید 14 سال نمی‌شد را آوردند و تک‌تک از پشت سر، سر بریدند. آن برادران مانند مرغ سر بریده پرپر می‌زدند و آنها شادی و هلهله می‌کردند.

اما این پایان ماجرا نبود. آن دختر دوباره تقاضای قربانی کرد و این بار شش سپاهی، چهار ارتشی و دو روحانی را آوردند که این عزیزان هدیه دوستان، اقوام و آشنایان بودند، این دوازده نفر را نیز سر بریدند.

من و عده دیگری از برادران که آنها ما را برای تماشا برده بودند، به حالت بی‌هوشی و اغماء افتادیم و ما را به زندان برگرداندند. اما شنیدیم که تا پایان مراسم عروسی، 16 نفر دیگر از رزمندگان را نیز در جاهای مختلف قربانی هوسرانی شیطانی خود کرده و سر بریدند.

تور لحظه آخری و ارزان استانبول نوروز 96
تور لحظه آخری و ارزان آنتالیا نوروز 96
هر آنچه درباره کاشت مو باید بدانید
قیمت تور سوچی

پربیننده ترین مطالب ایران ناز

عکس های خنده دار و طنز

ایستگاه زیبایی و فشن

مطالب خواندنی و جالب

اقدام دختر 16 ساله برای شرمنده کردن نامزدش! (عکس) نوحه زیبا و سوزناک امام حسین (ع) اعتراض به برگزاری مسابقه بسكتبال سوار برالاغ

گالری عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی جشن کریسمس در سراسر جهان عکس های باور نکردنی از شاهکار روی کدو تنبل همه چیز در مورد خلط گلو
Xبستن تبلیغ
بواسیر