عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

کاهش 3 تا 5 درصدی قیمت انواع لاستیک خودرو

مجموعه : مجله خبری روز
کاهش 3 تا 5 درصدی قیمت انواع لاستیک خودرو
فعالان این صنف با تمام توان تلاش می کنند تا بازار با کمبود عرضه روبرو نشود و قیمت ها افزایش نیابد و حتی با کاهش هزینه تمام شده و افزایش بهره وری ؛ کاهش قیمت هم داشته باشیم.

رییس اتحادیه فروشندگان لاستیک و روغن تهران تاکید کرد: در صورت حمایت دولت از تولیدکنندگان و بکارگیری تمام ظرفیت واحدهای تولیدی، لاستیک انواع خودرو با کاهش قیمت محسوس همراه خواهد شد. وی اظهار داشت : با اعمال مدیریت واردات، از ورود لاستیک هایی که تولیدات داخلی آنها جوابگوی نیاز بازار است باید جلوگیری شود و فقط بخشی از نیاز بازار به لاستیک که امکان تولید آنها در داخل فراهم نیست از مسیر واردات تامین شود.

حلوایی گفت : 35 تا 40 درصد لاستیک های موجود در بازار از خارج تامین می شود که این محصولات، لاستیک خودروهای لوکس خارجی جدید را در بر می گیرد و قالب مورد نیاز برای تولید آنها وارد نشده است.

حلوایی با اشاره به اینکه دری مدت اجرای طرح نظارتی ویژه هدفمند سازی یارانه ها واحدهای صنفی عرضه کننده لاستیک و روغن تخلف جدی مرتکب نشده اند ، گفت : برخی تخلف ها نیز مربوط به نصب نشدن برچسب قیمت یا صادر نشدن برگه فروش بوده است.

وی افزود: یکی از مشکلات تولیدکنندگان لاستیک ، واردات محصولاتی است که با بازارشان با نمونه های داخلی اشباع شده است و وردات انواع خارجی موجب می شود که واحدهای تولیدی نتوانند از تمام ظرفیت تولیدشان بهره بگیرند.

حلوایی گفت: پیشنهاد ما ایجاد انجمن واردکنندگان لاستیک با محوریت فعالان این صنف و صنعت است تا فعالان صنف به ابزار نظارتی مجهز شوند و مجوز واردات را براساس نیاز بازار صادرکنند.

loading...

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی