اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

انتقام گیری بسیار عجیب از مرد مورد علاقه

مجموعه : مجله خبری روز
انتقام گیری بسیار عجیب از مرد مورد علاقه
زن جوانی كه به انگیزه انتقام‌گیری از مرد مورد علاقه‌اش اعلامیه ترحیم او را چاپ و در محل كار و سكونتش در شهریار پخش كرده بود، دستگیر شد.

متهم بعد از چند ماه آشنایی با مردی جوان، وقتی پی برد او متاهل است و به دروغ نسبت به وی ابراز علاقه كرده، اعلامیه ترحیم او را در شهر پخش كرد و قصد داشت برایش مجلس ترحیم بگیرد.

به گزارش جام‌جم، اوایل آذر امسال مردی جوان با حضور در پلیس آگاهی شهرستان شهریار، از زنی شكایت كرد.شاكی در این باره به پلیس گفت: «مدتی پیش زن جوانی برای انجام كار اداری چند بار به شركت محل كارم آمد. در جریان این ملاقات‌ها او به من ابراز علاقه كرد و ارتباطمان شكل گرفت. به خاطر مشكلات زندگی‌ام متاهل بودنم را از او پنهان كردم».

شاكی یادآور شد: «یك روز زن جوان مرا همراه همسرم مشاهده كرد و از آن روز به بعد ارتباطمان خاتمه یافت. گمان می‌بردم ماجرا را برای همیشه فراموش كرده است ولی زن جوان در پی تماس‌های تلفنی برایم مزاحمت ایجاد می‌كرد».

پخش اعلامیه ترحیم شاكی در شهر
شاكی اضافه كرد: ‌«در پی این مزاحمت‌ها، خط تلفن همراهم را عوض كردم و دیگر خبری از او نشد. چند روز پیش، وقتی از مسافرت برگشتم مشاهده كردم اعلامیه ترحیم من روی دیوارهای محله و حتی یك پارچه سیاه بر سر در خانه‌مان و نیز محل كارم نصب شده است».

رد پای زن مزاحم
شاكی تصریح كرد: «با ورود به محل كارم مشاهده كردم همكارانم لباس سیاه پوشیده‌اند و با دیدن من شوكه شدند. وقتی موضوع را پرسیدم، آنها گفتند همسرم اعلامیه مرگم را برایشان ارسال كرده است».

با شنیدن این حرف‌ها، اطمینان یافتم زن مزاحم برایم اعلامیه چاپ كرده است. در پی شكایت این مرد و تشكیل پرونده قضایی در شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب شهریار، تحقیقات ماموران آغاز شد.

در ادامه جستجوهای پلیسی، زن جوان چند روز پیش شناسایی و دستگیر شد.

انتقام‌گیری تلخ از شاكی
زن متهم در اظهاراتش به پلیس گفت: «چندی پیش با شاكی در محل كارش آشنا شدم. پس از آن كه فهمیدم او متاهل است و ابراز علاقه‌اش به من دروغ بوده، تصمیم گرفتم اعلامیه ترحیم برایش چاپ و در شهر پخش كنم».

بنابراین گزارش، برای زن جوان قرار قانونی صادر شد.