اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

پارتی مختلط در مجتمع تفریحی دشت بهشت تهران

مجموعه : مجله خبری روز
پارتی مختلط در مجتمع تفریحی دشت بهشت تهران
مجتمع تفریحی دشت بهشت تهران، غروب جمعه و در سالروز شهادت امام سجاد (ع) میزبان یك پارتی شبانه با حضور تعدادی از پسران و دختران نیمه عریان بود!

به گزارش تابناک، در شب سال نو میلادی در کنار برگزاری مراسم جشن کریسمس در باشگاه آرارات توسط همشهریان ارامنه که در چارچوب قانون و بر اساس حق طبیعی آنها انجام شد، متاسفانه در 14 نقطه تهران عده ای از دختران و پسران مسلمان! اقدام به برگزاری پارتی های مختلط کردند.

 
پارتی مختلط در مجتمع تفریحی دشت بهشت تهران
بر اساس این گزارش، در یكی از این مراسم ها كه جمعه شب در محل مجتمع تفریحی دشت بهشت در منطقه اوین و با حضور صدها تن از دختران و پسران به اصطلاح مسلمان برگزار شده بود، حضار با ظاهری نامناسب و هنجارشكن اقدام به پرپایی جشن و پایكوبی كردند.

در این مهمانی كه از ساعت 21 الی 2 بامداد به طول انجامید، زنان و دختران با پوشش زننده و نیمه عریان از محل ورودی به مجتمع تا هنگام خروج با این وضعیت حضور یافته و بنا بر اخبار دریافتی حتی مشروبات الكلی نیز در این مراسم مصرف می شود تا جایی كه حتی چند تن از این افراد به وسیله آمبولانس از محل خارج می شوند.

 
پارتی مختلط در مجتمع تفریحی دشت بهشت تهران
بر این اساس لازم است دستگاه های مسئول با پیگیری های لازم جلوی چنین اقدامات خلاف شئونات اسلامی را گرفته و حداقل در شب های عزای اهل بیت علیهم السلام کنترل بیشتری داشته باشند.