اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

دستور جدید گروهک منافقین به خودکشی و خودزنی

مجموعه : مجله خبری روز
دستور جدید گروهک منافقین به خودکشی و خودزنی
به گزارش واحد مرکزی خبر ، به گفته النخیل به نقل از اخبار منتشر شده از درون اردوگاه اشرف، در این اردوگاه فعالیت جدیدی شروع شده است که به موجب آن افراد مبتلا به بیماری سرطان یا بیماری های دیگر شستشوی مغزی می شوند تا خودسوزی، خودکشی یا خودزنی کنند.

سرکردگان این گروهک سعی دارند با وادار کردن اعضای خود به چنین اعمالی، جنجال تبلیغاتی علیه دولت عراق به راه انداخته و از این طریق به اهداف خود برسند.

سرکردگان گروهک منافقین با هدف عملی کردن طرح جدیدشان، درهای بیمارستان اردوگاه اشرف را به روی خانواده های بیماران بستند اما پلیس عراق هفته گذشته برای رفع این مشکل وارد عمل شده بود. ولی اعضای این گروهک برای مقابله با آنان، خودزنی و سعی کردند چنین وانمود کنند که پلیس عراق آنها را ضرب و شتم کرده است.

گفتنی است، سرکردگان این گروهک قبل و بعد از هجوم نظامی اشغالگران آمریکا به عراق نیز به زندگی چند تن از اعضای خود پایان داده بودند و پس از مدتی در جنجالی تبلیغاتی سعی کردند چنین وانمود کنند که این افراد در هجوم هوایی به عراق کشته شدند اما ادعای برخی از شاهدان، این نقشه را نقش بر آب کرد و مشخص شد این افراد به دست اعضای گروهک منافقین کشته شده اند.