اینستاگرام مجله تفریحی ایران ناز,اینستاگرام,اینستاگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

جشن تولد دردسر ساز دختر 15 ساله در فیسبوک

جشن تولد دردسر ساز دختر 15 ساله در فیسبوک
ربکا جاولئو، 14 ساله اهل هردفورشایر انگلستان ، با اشتباهی جزئی که در تنظیمات فیس بوک خود کرده بود، با دعوت از دوستان خود برای تولدش، دچار دردسری شد که به گفته خود بسیار سخت به او گذشت.
 
به گزارش سایت سرگرمی ایران ناز به نقل از دیلی تلگراف، جاولئو بعد از آن که روز جشن تولدش را در فیس بوک خود ایجاد و به اشتراک می گذارد، با هجمه ای از پیام های 21000 نفر از گوشه و کنار دنیا مواجه می شود.زیرا دختر نوجوان فراموش کرده بود تا تنظیمات خصوصی سازی و دسته بندی پیام تولد پانزدهمین سال زندگی اش  را انجام دهد و همین باعث شد تا ارسال آن به صورت عمومی و بین المللی صورت گیرد.
 
Event یا رویداد بخشی است که در صفحه شخصی هر فرد در فیس بوک برای قرار دادن مناسبت های زندگی آن فرد و یا مناسبت های مورد علاقه وی درنظر گرفته شده است.  هر چند صفحه عمومی فیس بوک بدون معطلی اصلاح شد ، اما نتوانست به همان سرعت مانع  افزایش طرفداران جشن تولد ربکا شود.
 
این ماجرا باعث شد تا به جای آن که برای سفارش کیک بیشتر اقدام شود، سریعا اعلام شود که مراسم لغو شده است و در نهایت از پلیس نیز برای جلوگیری از هجوم مهمانان فیس بوکی کمک گرفته شد.
 
خیابان محل سکونت ربکا / خودروی ون پلیس برای جلوگیری از اتفاقات احتمالی ساعاتی پیش از تولد در محل مستقر شده است. ربکا جاولئو اولین کسی نیست  که تا به حال با بی احتیاطی وعدم دقت در ایجاد تنظیمات مورد نیاز، بیش از حد تصور خود با گروه طرفدارنش مواجه می شود.
 
در ادامه گزارش تلگراف نیوز آمده است که بعد از دعوت این دختر 15 ساله برای یک مراسم کوچک در لیورپول، بیش از 50 مهمان بی دعوت به خانه وی حمله کردند و خسارت هایی هم به بار آوردند.
 
به هر حال باید یاد آور شد که برای ارسال پیام هایی از این دست و ایجاد رویداد در صفحات شبکه ای دقت عمل بیشتری به خرج دهید و برای ارسال مطالب خود با سهل انگاری موجبات دردسر و اذیت را برای خود فراهم نکنید.