عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

مردی که 15 سال از زنش کتک می خورد !!!

مجموعه : مجله خبری روز
مردی که 15 سال از زنش کتک می خورد !!!
روزنامه ایران نوشت: مرد که با سر و وضع آشفته وارد شعبه 268 دادگاه خانواده شده بود، وقتی مقابل قاضی عموزادی نشست، در تشریح علت درخواست جدایی‌اش گفت: دیگر خسته شدم، شما را به خدا مرا از دست همسرم نجات دهید.

قاضی که با شنیدن این حرف‌ها بسیار متعجب شده بود، همانطور که مرد را به آرامش دعوت می‌کرد، گفت: آرامش خود را حفظ کنید و بگویید چه اتفاقی افتاده که اینقدر پریشان‌احوال هستید.

مرد میانسال آهی کشید و در حالی که خود را روی صندلی جابه‌جا می‌کرد، گفت: «15 سال قبل با دختر یکی از اقوام دور پدرم که 9 سال از من کوچکتر بود و به تازگی در حوزه روانشناسی فارغ التحصیل شده بود، پیمان زناشویی بسته و او را با مهریه 500 سکه طلا به عقد خود درآوردم. اما متأسفانه و بر خلاف انتظارم، از همان روزهای اول زندگی، متوجه تندخویی و عصبانیت همسرم شدم.

 
اوایل احساس می‌کردم شاید به خاطر مشکلات کار و شروع زندگی مشترک به هم ریخته است، بنابراین به خودم امید می‌دادم که به مرور زمان آرامش به زندگی‌مان باز می‌گردد. اما حدود 3 ماه بعد از ازدواج بر سر مسئله‌ای پیش‌پا افتاده بین من و فریبا جر و بحثی صورت گرفت که در کمال ناباوری او سیلی محکمی به صورتم زد که از تعجب خشکم زد. به قدری از این اتفاق شوکه بودم که قدرت انجام هیچ کاری را نداشتم.
 
با این حال همسرم ضمن تهدید گفت که اگر بار دیگر فریادی سرش بکشم یا با او مخالفت کنم، باز هم کتکم خواهد زد. من که باز هم رفتار و حرف‌هایش را به حساب عصبانیت گذاشته بودم، سعی کردم ماجرای آن روز را برای همیشه فراموش کنم. اما چند روز بعد بر سر موضوع دیگری دوباره همان رفتار خشن همسرم تکرار شد.

در نتیجه تصمیم گرفتم تا از فریبا جدا شوم. و با سر و صورتی کبود به دادگاه رفته و دادخواست طلاق دادم، اما همسرم در دادگاه ابراز پشیمانی کرد و گفت سعی می‌کند این رفتار و حرکات ناپسندش را کنار بگذارد. بنابراین آشتی کرده و به خانه برگشتیم. غافل از اینکه چه سرنوشتی در انتظارم بود.

روز بعد وقتی از محل کارم به خانه برگشتم و از همسرم چای خواستم، در کمال ناباوری فریبا را با سینی چای مقابلم دیدم، اما ناگهان و در کمال ناباوری استکان چای داغ را روی صورتم پاشید و با خونسردی گفت: این کار را کردم تا یاد بگیری دیگر برای فرار از زندگی و مشکلات به فکر طلاق و دادگاه نباشی!

چند ماهی گذشت و همواره سعی کردم طوری رفتار کنم که فریبا عصبانی نشود تا اینکه متوجه شدم به زودی بچه‌دار می‌شویم، اما نه تنها از این موضوع خوشحال نشدم، بلکه دائم به این موضوع فکر می‌کردم که همسرم با این خلق و خو چگونه می‌خواهد فرزندمان را تربیت کند.

 
از طرف دیگر با خود گفتم شاید با تولد فرزندمان خلق و خوی همسرم نیز عوض شود. اما افسوس که سخت در اشتباه بودم، چرا که همچنان رفتارهای پرخاشگرانه‌اش ادامه داشت.حالا هم حدود 15 سال از شروع زندگی مشترک‌مان گذشته، اما هیچ تغییری در او ایجاد نشده است.
 
ضمن اینکه بر سر هر مسئله کوچکی که بر خلاف میلش باشد، مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرم. به‌طوری که هیچ جای سالمی در بدنم ندارم و همه اعضای بدنم حداقل یک‌بار زیر ضربه‌های سنگین مشت و لگد همسرم شکسته و مدارکش هم موجود است!

مرد آه دیگری کشید و ادامه داد: «هفته گذشته به خاطر مشکلات کاری کمی دیر به خانه رسیدم، وقتی در را باز کردم، یک دفعه فریبا با چماق به طرفم حمله‌ور شد. من که دو پا داشتم، دو پای دیگر قرض کردم و به خانه مادرم پناه بردم. بالاخره پس از کلی فکر کردن تصمیم گرفتم تا تمام حق و حقوق فریبا را یکجا و نقدی بپردازم و جانم را نجات دهم، بنابراین امروز به دادگاه آمدم تا دادخواست طلاق بدهم.

قاضی عموزادی پس از شنیدن اظهارات مرد میانسال به دلیل عدم حضور همسرش در دادگاه، وقت دیگری را برای رسیدگی تعیین کرد تا پس از شنیدن حرف‌های زن در این‌باره تصمیم بگیرد.

X علی بابا خرید بلیط هواپیما بلیط قطار و بلیط هواپیما خارجی