عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

محبوب ترین کارگردان ایران انتخاب شد !!

محبوب ترین کارگردان ایران انتخاب  شد !!
ابراهیم حاتمی کیا در نظرسنجی سایت برنامه هفت با بالاتر قرار گرفتن از اصغر فرهادی، مسعود کیمیایی و داریوش مهرجویی، محبوب‌ترین کارگردان سینمای ایران در بین کارگردانان حضور داشته در جشنواره ۲۹ فجر انتخاب شد.

این نظرسنجی در سایت برنامه «هفت»، با طرح چنین سوالی مورد استقبال مردم قرار گرفت: «به نظر شما محبوب‌ترین کارگردانی که در جشنواره امسال وجود دارد چه کسی است؟» و در بین کارگردانان محبوب و مطرح حاضر در جشنواره فجر امسال، سایت برنامه هفت، نام ابراهیم حاتمی کیا، مسعود کیمیایی، اصغر فرهادی و داریوش مهرجویی را در این نظر سنجی قرار داد تا بازدیدکنندگان این سایت، کارگردان محبوب خود را از بین این ۴ کارگردان بزرگ برگزینند و به آن رای دهند.
حاتمی کیا

در پایان این نظرسنجی گسترده اینترنتی که حدود ۲۵ هزار نفر در آن شرکت کردند، ابراهیم حاتمی‌کیا با ۴۲ درصد در صدر این نظرسنجی مردمی قرار گرفت. پس از حاتمی‌کیا، به ترتیب؛ اصغر فرهادی، مسعود کیمیایی و داریوش مهرجویی در رتبه‌های بعدی قرار گرفتند.

رتبه کارگردانان مطرح در این نظرسنجی:
۱- ابراهیم حاتمی کیا ۴۲- درصد/ ۲- اصغر فرهادی/ ۳-مسعود کیمیایی/۴-داریوش مهرجویی
ابراهیم حاتمی‌کیا متولد ۱۳۴۰ در تهران، تاکنون ۱۶ فیلم سینمایی بلند و ۲ سریال تلویزیونی را کارگردانی کرده است. این کارگردان تا کنون با گرفتن بیش از ۵ سیمرغ بلورین «بهترین فیلم جشنواره فجر» پرافتخارترین فیلمساز جشنواه فجر هم لقب گرفته است.

حاتمی‌کیا در حال حاضر در حال آماده شدن برای پیش تولید پروژه سنگین «چ مثل چمران» است. «فیلمی که در آن، مردم پاوه به سرکردگی شهید چمران، دست به یک قیام گسترده می‌زنند و پس از جنگ سنگین خیابانی؛ منافقانی که بر پاوه مسلط شده بودند را شکست می‌دهند، و شهر پاوه بار دیگر در دست مردم می‌افتد…» تهیه کنندگی این اثر را هم مانند ۳ فیلم قبلی حاتمی‌کیا، محمد پیرهادی بر عهده دارد.