عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

ساماندهی وبلاگ ها، پایگاه ها و سایت های اینترنتی

مجموعه : مجله خبری روز
ساماندهی وبلاگ ها، پایگاه ها و سایت های اینترنتی
مدیر کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ساماندهی و نظارت این وزارتخانه بر پایگاه و سایت‌های اینترنتی خبر داد.

سیداحسان قاضی‌زاده اظهار کرد: این امر در راستای ارایه تسهیلات بیش‌تر به فعالان این سایت‌ها و پایگاه ها و هم‌چنین ایجاد فضای اخلاقی و تهذیب رسانه‌یی در سایت‌ها است.

وی افزود: هویت دادن به سایت‌ها و پایگاه‌های اینترنتی در راستای تاکیدات رهبر معظم انقلاب در دیدارهای مختلف ایشان در مورد تهذیب رسانه‌ها و اخلاق رسانه‌یی است.

قاضی‌زاده با یادآوری اینکه این سایت و پایگاه‌ها از این به بعد شناسنامه‌دار می‌شوند، همچنین با اشاره به فعالیت خانه مطبوعات در 31 استان کشور، گفت: قبل از آغاز دولت در کشور 21 خانه مطبوعات تشکیل شده بود که بعضی از این خانه‌ها نیز فعال نبودند.

وی اظهار کرد: با تلاش‌های صورت گرفته و ابلاغ اساسنامه جدید خانه مطبوعات این خانه‌ها در سطح کشور رونق بیش‌تری گرفته است.

قاضی‌زاده که در آیین گرامی داشت سالروز تاسیس ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و افتتاح هفتمین دوره خانه مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان سخن می‌گفت، با اشاره به آغاز فعالیت دوره هفتم خانه مطبوعات و رسانه‌های استان کرمان اظهار امیدواری کرد: این خانه بتواند به دور از هر نوع فعالیت سیاسی و غیرصنفی به امور خبرنگاران و رسانه‌های استان رسیدگی کند.