عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

جزییات جدید از ترور ابراهیم تاتلیسس (خواننده ترک)

جزییات جدید از ترور ابراهیم تاتلیسس (خواننده ترک)
در حالی كه بیش از 24 ساعت از ترور ابراهیم تاتلیسس خواننده مشهور تركیه ای می گذرد ، رسانه های تركیه  جزییات جدیدی از این ترور ارایه می دهند.
برخی رسانه های تركیه ، گمانه زنی های خود درباره دلایل و انگیزه های این ترور را آغاز كرده اند و در این گزارش ها از مسایل و مشكلات موجود درباره سرمایه گذاری گسترده ابراهیم در شمال عراق و اختلافات موجود بین سرمایه گذاران در پروژه های بزرگ مسكن سازی در اربیل خبر می دهند.
ابراهیم تاتلیسس به همراه برخی دیگر از شركای تجاری كرد و عرب خود، پروژه ای بزرگ برای ساخت 70 هزار واحد مسكونی در شهر اربیل و دیگر شهرهای شمال عراق را در دست اجرا داشت.

از سوی دیگر " رشدی سعید قدیر " شریك تجاری ابراهیم تاتلیسس در شمال عراق در مصاحبه با خبرگزاری رسمی آناتولی تركیه اعلام كرد كه 9 روز پیش برای گفتگو با ابراهیم تاتلیسس به استانبول سفر كرده بود.
سعید قدیر به این خبرگزاری تركیه ای گفته است كه ابراهیم به او اطلاع داده بود كه در انتخابات آتی پارلمانی در تركیه قصد نامزدی دارد.

از سوی دیگر " سرپیل ییلماز " خبرنگار روزنامه " ملیت " تركیه نیز در گفتگو با سی ان ان ترك از  اختلافات با شركت های كردی شریك در شمال عراق در پروژه مسكن سازی اربیل به عنوان یكی از انگیزه های اصلی ترور ابراهیم خبر داد.

وی همچنین احتمال دیگر را به دست داشتن پ.ك.ك در این ترور معطوف كرد.

همچنین بر اساس خبری جدید در سال گذشته یك فرد ناشناس درتماس با "شركت تاتلیسس " سه بار ابراهیم را تهدید به مرگ كرده بود كه گفته می شود تاتلیسس پس از دریافت  این پیام های تهدید آمیز به مراجع قضایی شكایت كرده بود.

ابراهیم خود یك كرد تركیه ای است كه در شهر " شانلی عورفا " به دنیا آمده است.
 گفتنی است در سال های پیش نیز ابراهیم دو بار هدف سوء قصد قرار گرفته بود كه از این ترورها جان سالم به در برد.

همچنین بنا به اعلام پزشكان تیم جراحی ابراهیم وضعیت این خواننده تركیه ای رو به وخامت است و احتمال مرگ او وجود دارد.

بنا به اعلام فرماندار استانبول ابراهیم در ساعت 30 دقیقه بامداد دوشنبه پس از خروج از شبكه تلویزیونی " بیاض تی وی " در محله شیشلی استانبول از سوی دست كم دو فرد ناشناس كه داخل یك خودروی مشكی رنگ بودند ترور شد.
مهاجمان پس از شلیك 11 گلوله كه دو تا از آنها به سر ابراهیم برخورد كرد ، به سرعت از محل متواری شدند.
پلیس اعلام كرده است كه اتومبیل ضاربان را شناسایی كرده است ، اما تا كنون موفق به شناسایی مهاجمان نشده است.