عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

تور کیش،قیمت تور کیش،تور کیش لحظه آخری،تور کیش ارزان

شیرینی و حلاوت موفقیت پس از تلخی شکست

شیرینی و حلاوت موفقیت پس از تلخی شکست
آنهایی که امروز بالاتر از بقیه قرارگرفته اند، به راحتی به این جایگاه و موقعیت نرسیده اند . آنها تجربه های ناموفق و متعددی را از سر گذرانده اند و اغلب، به خصوص آنهایی که در حافظه تاریخ جاخوش کرده اند، بعد از شکست های متعدد و مواجهه با موانع گوناگون به این جایگاه دست یافته اند.

سوایکایروهوندا
هوندا،تجارت میلیارد دلاری اش را با مشکلات متعدد ومتنوعی شروع کرد وبه موفقیت رساند. در خواست هوندا برای کار در تویوتا موتور پذیرفته نشد واو مدت زیادی را بیکار گذراند. وی در این زمان ،اسکوترهایی را با وسایلی که در خانه داشت ، ساخت وسرانجام تجارت موفق خودش را شروع کرد.

اکیوموریتا
شاید این اسم را تا به حال نشنیده باشید ولی بدون شک ، اسم کمپانی او یعنی " سونی " را بارها شنیده اید . اولین محصول وتولید سونی یک پلوپز بود که بدبختانه بیشتر وقت ها پلو در آن می سوخت ! این اولین شکست در اولین قدم باعث توقف موریتا وشریک های دیگرش نشد. آنها کم کم نقاط ضعفشان را پوشاندند و شرکتشان را به یک شرکت مولتی میلیاردی تبدیل کردند.

والت دیسنی
امروزه دیسنی میلیاردها دلار از فروش کالاها ، فیلم ها ودایر کردن پارک هایشان در گوشه گوشه دنیا درآمد حاصل می کند،ولی خود والت دیسنی یک شروع سخت را تجربه کرده است . در آن زمان وی را از روزنامه اخراج کرده بودند . به این بهانه که خالی از تخیل است وایده های جذابی ندارد! بعد از آن ، دیسنی کارهای زیادی را امتحان کرد که معمولا با ورشکستگی وشکست تمام می شد . ولی او ادامه داد تا توانست در نهایت دستور العمل موفقیت در کار را کشف کند.

آلبرت اینشتین
اینشتین تا 4 سالگی حرف نمی زد ونمی توانست تا 7 سالگی بخواند . به همین دلیل معلم وپدر ومادرش فکر می کردند،او کند ذهن وغیر اجتماعی است . وی از مدرسه اخراج شد و در پذیرش دانشگاه زوریخ هم رد شد. همه این مسائل باعث شد وی کمی دیرتر به موفقیت برسد. ولی در نهایت آلبرت اینشتین جایزه را برد وفیزیک نوین را متحول کرد.

برادران رایت
این دو برادر قبل از باز کردن مغازه دوچرخه فروشی که به ایده پرواز در آنها منجر شد ، در حال مبارزه با افسردگی و بیماری خانوادگی شان بودند. بعد از شکست های متعدد در اختراع ماشین پرواز و بعداز سال ها کار سخت وشکست خوردن تعداد زیادی از نمونه های پروازی ، در نهایت توانستند هواپیمایی بسازند که بتواند در آسمان بماند وحرکت کند.

جی . کی . رولینگ
نویسنده سرشناس " هری پاتر " که قبل از انتشار این رمان ، زنی بی پول ، افسرده ومطلقه بود و سعی می کرد فرزندش را به تنهایی بزرگ کند؛ امروز بعداز استقبالی که از کتابش " هری پاتر " به عمل آمد ،به یکی از ثروتمند ترین زنان دنیا تبدیل شده است !