عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

بلیط هواپیما

بلیط هواپیما

دستگیری زنی که دوستش را تکه تکه کرد !!

مجموعه : مجله خبری روز
دستگیری زنی که دوستش را تکه تکه کرد !!
«ف.ب» 32 ساله از دوستان مقتول با دعوت از وی، او را در خانه با ضربات چاقو به قتل رسانده و یک شب جنازه را در حمام خانه دور از دید شوهر و دخترش نگهداری ‌کرده بود و در روز بعد، جنازه را با کارد آشپزخانه مثله کرده و هر کدام را در گوشه‌ای از محله پودنک شیراز رها می‌کند.

ایسنا- عامل اصلی قتل بانوی 32 ساله شیرازی که به عنوان فجیع‌ترین قتل سال نام گرفته است، دستگیری شد.

سردار سرتیپ علی مؤیدی فرمانده انتظامی استان فارس امروز (چهارشنبه) با اعلام این خبر گفت: روز 18 بهمن ماه تکه‌هایی از جسد یک بانوی جوان در محله پودنک شیراز کشف شد، که موجی از احساسات روحی و روانی را در جامعه ایجاد کرده بود.

وی افزود: به دنبال تماس شهروندان با پلیس 110 مبنی بر وجود ساک مشکوکی در یکی از خیابان‌های محله پودنک شیراز، نیمی از جسد یک بانوی جوان شیراز بدون سرو دست و پا کشف شد در فاصله 200 تا 300 متری از ساک نیز قطعاتی دیگری از پیکر مقتول از جمله سر، بازو و بخش‌هایی از یک پای آن کشف شد.

مویدی با بیان اینکه هنوز بخش‌هایی از جسد مقتول همچنان مفقود است، ‌اظهار کرد: با تلاش‌های جدی و حساسیت هر چه بیشتر پلیس سرنخ‌هایی از متهم به قتل کشف شد و مقتول با نام «زهرا دهقان» 32 ساله دارای یک فرزند شناسایی شد.

وی با تشریح چگونگی قتل این بانوی شیرازی خاطرنشان کرد: «ف.ب» 32 ساله از دوستان مقتول با دعوت از وی، او را در خانه با ضربات چاقو به قتل رسانده و یک شب جنازه را در حمام خانه دور از دید شوهر و دخترش نگهداری ‌کرده بود و در روز بعد، جنازه را با کارد آشپزخانه مثله کرده و هر کدام را در گوشه‌ای از محله پودنک شیراز رها می‌کند.

فرمانده انتظامی استان فارس سرقت را یکی از انگیزه‌های اصلی متهم به قتل اعلام کرد و افزود: متهم به اتهام قتل اعتراف و صحنه را بازسازی کرده است.

وی گفت: جنون ادواری متهم به قتل با توجه به ادعاهای وی مبنی بر این که در زمان ارتکاب قتل حالت عادی نداشته است، در حال بررسی است.

فرمانده انتظامی فارس با بیان اینکه متهم مقداری از طلاهای مقتول را به سرقت برده و فروخته است، اضافه کرد: از منزل متهم مقادیری طلای متعلق به مقتول، آلت قتل آغشته به خون مقتول کشف و شناسایی شده است.

فرنگیس (متهم به قتل) به خبرنگاران گفت: زهرا دوستم بود اما گفت که علی برادرم مرده است، من هم با او دعوا کردم و او را زدم.

وی با اظهار بی اطلاعی از آخرین وضعیت زهرا خاطرنشان کرد: نمی‌دانم که زهرا را آخرین بار کی دیده‌ام.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی