عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی
بلیط هواپیما
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق
دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

زنی که با زدن سیلى انقلاب تونس را جرقه زد+عکس

زنی که با زدن سیلى انقلاب تونس را جرقه زد+عکس
خبرهاى رسیده از تونس حاکى است خانم پلیسى که با زدن سیلى به "لیسانسیه دستفروش تونسى"، کلید انقلاب تونس را زد، با اعتصاب غذا در زندان مى خواهد مورد محاکمه اى عادلانه قرارگیرد تا از بلا تکلیفى خارج شود.

این زن که با همکاران پلیسش، موجب شعله ور شدن آتش انقلابى در جهان عرب شد که حالا حالاها دامنه اثرات و تبعات آن بر کسى آشکار نشده است مى گوید: باید با من منصفانه رفتار شود و حقوق انسانى ام رعایت گردد.

 
زنی که با زدن سیلى انقلاب تونس را جرقه زد+عکس

آن طور که روزنامه تونسى الشروق در شماره جمعه 1-4-2011 خود گزارش داده است خانم فادیه حمدى، اعلام کرده است که اعتصاب غذایى را به مدت نامحدود آغاز کرده و تا گرفتن جواب مناسب از مسئولین به این کار ادامه خواهد داد.

وى که با همکاران همراهش در 17 دسامبر 2010 به محمد بوعزیزى (لیسانسیه دستفروش) پرخاش و اهانت کرده بود، از 31 دسامبر تا کنون بدون محاکمه در بازداشت بسر مى برد. او اکنون خواهان آزادى خویش است و مى گوید جرم قابل مجازاتى را مرتکب نشده است.

فوزى حمدى برادر این خانم پلیس نیز گفته است که چند تن از اعضاى خانواده براى ابراز همدردى با فادیه به اعتصاب غذا پرداخته اند.

این در حالى است که مادر و برادر محمد البوعزیزى در تاریخ 20 ژانویه 2011 به خبرگزارى فرانسه گفته اند: محمد سختى هاى بسیار کشیده و اهانت ها دیده بود، لیکن وقتى او از چهار پلیس به دلیل دستفروشى از سر ناچارى کتک خورد و بویژه وقتى این زن در جامعه شرقى ما در حضور دیگران به عزیز ما که تحصیل کرده و مستاصل بود، سیلى زد، دنیا را در برابر چشمش تیره و تار نمود. لذا او و مسئول شهردارى ذیربط مسبب مرگ محمد اند.

این خانواده گفته است: با سقوط بن على، جامعه ما حق خود را گرفت، لیکن ما هم باید از حقوق فردى خود دفاع کنیم. محاکمه و مجازات تجاوز کنندگان به حقوق افراد لازمه اجراى عدالت است.

گفتنى است که محمد البوعزیزى در همان روز حادثه (17-12-2010) وقتى از رساندن شکایت خود از پلیس به گوش مسئولان بالاتر ناامید شد، اقدام به خودکشى کرد. اما خودکشى او با همدردى و اعتراضات جوانان شهرش و سپس کشورش پیگیرى شد و باعث گردید بساط بن على در 14- 1-2011 برچیده شود.