عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

game,online game,zula,free,free game,persian game,fps

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما تور مسافرتی و رزرو هتل با آژانس هواپیمایی قصرشیرین

بلیط هواپیما

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

دکتر زهرا سعادتی،متخصص جراحی عمومی،لیزر،خدمات زیبایی،هموروئید،شقاق

فروش كودك 3 ماهه‌ به گروگان توسط پدرش !!

مجموعه : مجله خبری روز
فروش كودك 3 ماهه‌ به گروگان توسط پدرش !!
پدری كه با همكاری برادرش كودك سه ماهه همسر دوم خود را دزدیده و به شیراز منتقل كرد، توسط مأموران پلیس آگاهی بوشهر دستگیر شد.

فارس: روز 11 فروردین امسال فردی با طرح شكایتی در كلانتری مدعی شد: عده‌ای ناشناس ساعت 5 صبح وارد منزل وی شده و پس از آنكه دست و پای او را بسته و همسرش را بی‌هوش كرده‌اند، اقدام به ربودن فرزند 3 ماهه آنها كردند.

فرمانده انتظامی استان درباره این حادثه گفت: طرح این شكایت عجیب بود، چرا كه بر اساس تجربیات پلیسی، با این علامت سوال مواجه بودیم كه گروگانگیران چه هدفی را از ربودن كودك سه ماهه دارند، در حالی كه ممكن است وی سریع تلف شود و به هدف شان هم نرسند.

وی افزود: در جریان بازرس‌های فنی بعدی، پدر به تناقض گویی افتاد و اعتراف كرد كه به خاطر اختلاف با همسر دومش، این اقدام با هماهنگی وی و توسط برادرش انجام شده است.

سردار یگانه ادامه داد: متهم نیمه شب با تعارف شربتی مسموم به همسر خود، پس از بی‌هوش شدن وی، با همكاری برادرش اقدام به بر هم زدن وسائل خانه و ربودن برخی اموال و از جمله این پسر بچه 3 ماهه كرد و بعد برای عادی جلوه دادن موضوع دست به طرح این شكایت زده و مدعی شد كه گروگانگیران پس از بستن دست و پای وی اقدام به بردن كودك كرده‌اند.

سردار یگانه ادامه داد: صبح روز حادثه، برادر این مرد اقدام به انتقال كودك 3 ماهه به شیراز كرد و آن را مقابل منزل فردی گذاشت تا تحویل شیرخوارگاه دهد، اما سریعاً ماجرا این گروگانگیری عجیب لو رفت و كودك قبل از آنكه به سرنوشت نامعلومی دچار شود، به بوشهر بازگردانده شد.

سردار یگانه درباره وضعیت متهمان این گروگانگیری ظاهری اظهار داشت: پدر به همراه برادرش هم اكنون بازداشت هستند تا مراجع قضایی درباره آنها تصمیم‌گیری كنند.

فرماندهی انتظامی استان افزود: مادر این طفل 3 ماهه كه همسر دوم این مرد است به دلایل خانوادگی حاضر به پذیرش كودك نشده است.

وی تصریح كرد: با تلاش كارگاهان پلیس آگاهی در كمتر از 12 ساعت این گروگانگیری ظاهری برملا شد و از طولانی شدن پرونده خودداری شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر در پایان خواستار آن شد؛ مراجع قضایی با حكم قاطع و متنبه كننده، شدیداً با این گونه جرائم برخورد كنند تا شاهد تكرار این موارد در استان نباشیم.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب

X عکس,فال,اس ام اس,پزشکی
Xبستن تبليغ
عکس,فال,اس ام اس,پزشکی