عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در روزهای پنجشنبه

مجموعه : مجله خبری روز
تعطیلی تمام مقاطع تحصیلی در روزهای پنجشنبه
وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینكه كار تحقیقاتی و مطالعاتی برای اجرای طرح تعطیلی مدارس در روزهای پنج شنبه در مقاطع بالاتر تحصیلی نیز شروع شده است ،گفت: در صورت بازدهی مطلوب این طرح در مقاطع راهنمایی و دبیرستان طرح تعطیلی روزهای پنج شنبه در این مقاطع نیز اجرا می شود.

حمیدرضا حاجی بابایی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به نتایج مثبت اجرای طرح تعطیلی مدارس ابتدایی در روزهای پنج شنبه، افزود:این طرح از ابتدای مهرماه در تمامی مدارس ابتدایی اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه طرح تعطیلی مدارس ابتدایی در روزهای پنج شنبه در اكثر مدارس كشور اجرا می شود، افزود: فعالیت مضاعف و بهینه، نشاط روحی بیشتر و تحكیم بنیان خانواده از جمله نتایج مثبت این طرح خواهد بود.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینكه كار تحقیقاتی و مطالعاتی برای اجرای این طرح در مقاطع بالاتر تحصیلی نیز شروع شده است، خاطرنشان كرد: در صورت بازدهی مطلوب این طرح در مقاطع راهنمایی و دبیرستان طرح تعطیلی روزهای پنج شنبه در این مقاطع نیز اجرا می شود.

وی به اجرای این طرح در اكثر مدارس ابتدایی سطح كشور اشاره كرد و اظهار داشت: طرح تعطیلی مدارس در روزهای پنج شنبه از ابتدای مهرماه امسال در تمام مدارس ابتدایی اجرا می شود.