عضویت در تلگرام مجله تفریحی ایران ناز,عضویت در تلگرام,عضویت در تلگرام ایران ناز

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

دکترجمیلیان متخصص ارتودنسی دارای فلوشیپ تخصصی جراحی ارتودنسی

بلیط هواپیما

انتخاب گرانترین بازیگر ‌هالیوودی در سال 2011

انتخاب گرانترین بازیگر ‌هالیوودی در سال 2011
آنجلینا جولی، بازیگر برنده اسکار رده نخست پردرآمدترین بازیگران زن در فهرست سالانه روزنامه آمریکایی هالیوود ریپورتر را از آن خود کرد.
هالیوود ریپورتر اعلام کرد: جولی 33 ساله امسال برای بازی در فیلم حادثه‌ای “تحت تعقیب” تیمور بکمامبتوف 15 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد و احتمالا برای حضور در دنباله این فیلم نیز 20 میلیون دلار می‌گیرد.
 
جولی سال گذشته در فیلم “یک قلب توانا” مایکل وینترباتم و امسال در “بچه عوضی” کلینت ایستوود در نقش‌های درام بازی کرد. او برای فیلم “دختر، گسیخته” برنده اسکار بهترین بازیگر زن مکمل شد.

انتخاب گرانترین بازیگر ‌هالیوود: بازهم آنجلینا در صدر! (+عکس)

جولیا رابرتز بازیگر 41 ساله برنده اسکار نیز پس از یک غیبت طولانی از دنیای سینما برای بازی در فیلم “فریب” که سال بعد پخش می‌شود، بیش از 15 میلیون دلار گرفته و رده دوم فهرست هالیوود ریپورتر را از آن خود کرده است.

در مورد بازیگران مرد، جز ویل اسمیت بقیه نسبت به سال گذشته دستمزد کمتر دریافت کرده‌اند. اسمیت برای هر یک از دو فیلم پرفروش “هنکاک” و “من افسانه هستم” تا 25 میلیون دلار درآمد داشته است.

ریس ویترسپون 32 ساله که سال 2005 برای بازی در فیلم Walk the Line برنده اسکار شد و پارسال رده نخست فهرست هالیوود ریپورتر را داشت، امسال با 14 میلیون دلار برای فیلم کمدی “چهار کریسمس” در رده سوم فهرست قرار دارد.

کامرون دیاز، کاترین هیگل، کیت هادسن، آن هاتاوی و جنیفر آنیستن فهرست پردرآمدترین بازیگران زن را کامل کرده‌اند. آنیستن 39 ساله برای کمدی “مارلی و من” که از روز کریسمس نمایش داده می‌شود، بیش از هشت میلیون دلار گرفته است.

ستاره‌هایی مانند هالی بری و نیکول کیدمن که هر دو برنده اسکار هستند دیگر نمی‌توانند برای هر فیلم 10 میلیون دلار دستمزد بگیرند. در مقابل براد پیت و جانی دپ برای هر فیلم بین 15 تا 20 میلیون دلار درآمد دارند.

مطالب خواندنی و جالب

گالری عکس های دیدنی و جالب